Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Jeg fuktet dem etter hvertLitt off topic, men pleier dere å ha dem oppi en tett boks og fylle på med vann, eller bare fukte dem etterhvert som dere bruker dem? Maaange år siden jeg var småbarnsmor, merker jeg må finne ut av ting og tar før baby melder sin ankomst.![]()
Fukter dem etter hvert..Litt off topic, men pleier dere å ha dem oppi en tett boks og fylle på med vann, eller bare fukte dem etterhvert som dere bruker dem? Maaange år siden jeg var småbarnsmor, merker jeg må finne ut av ting og tar før baby melder sin ankomst.![]()
Enig! Har ikke tenkt på det jeg heller.Fukter dem etter hvert..Hadde faktisk ikke tenkt på det med tett boks og fylle på vann.. Det hadde jo vært bedre ennvåtservietter!
![]()
Ja, gjorde det når jentungen var liten. Da brukte jeg vanlige vaskekluter hjemme, men hadde en liten boks med sånne engangskluter og vann til å ha med når vi skulle ut.Fukter dem etter hvert..Hadde faktisk ikke tenkt på det med tett boks og fylle på vann.. Det hadde jo vært bedre ennvåtservietter!
![]()
Det er jo genialt!Ja, gjorde det når jentungen var liten. Da brukte jeg vanlige vaskekluter hjemme, men hadde en liten boks med sånne engangskluter og vann til å ha med når vi skulle ut.
Visste bare ikke om folk hadde en lurere måte å gjøre det på.![]()
Disse bruker vi og er veldig fornøyde! Jeg syns de minner om den samme myke kvaliteten som på de man får kjøpt på apotek. Libero, pampers osv er som å bruke papp![]()
Litt off topic, men pleier dere å ha dem oppi en tett boks og fylle på med vann, eller bare fukte dem etterhvert som dere bruker dem? Maaange år siden jeg var småbarnsmor, merker jeg må finne ut av ting og tar før baby melder sin ankomst.![]()