Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Det hørtes litt kaldt ut, ja.Ligger under pleddet med vinduet åpent siden babycallen plutselig streiket..
Sent from my GT-I9100 using BV Forum mobile app
Ja.. Det blåser jo bare littDet hørtes litt kaldt ut, ja.![]()
Du hat ikke på lue og votter også eller?Ja.. Det blåser jo bare litt
Sent from my GT-I9100 using BV Forum mobile app
Neh.. Da måtte jeg reist meg fra sofaen og det gidder jeg ikkeDu hat ikke på lue og votter også eller?![]()
Bolle i ovnen?Neh.. Da måtte jeg reist meg fra sofaen og det gidder jeg ikkeVurderer sterkt å sove litt til mann og Dani kommer hjem.. Fatter ikke hvorfor jeg er så sliten for tida..
Sent from my GT-I9100 using BV Forum mobile app
Nei det håper jeg da virkelig ikke;-) Hatt mensen i nesten en uke nå, så det er vel ikke så veldig sannsynlig.. Er nok heller forkjølelsen som sitter i..Bolle i ovnen?![]()
Hmmm...Bolle i ovnen?![]()
Wazzup?Hvis man erklærer seg sinnssyk i øyeblikket, kan man da kverke en rørlegger uten å risikere straff?
tviler... Vært uheldig med en rørlegger?Hvis man erklærer seg sinnssyk i øyeblikket, kan man da kverke en rørlegger uten å risikere straff?
You could say. Udugelige mennesket. Han er i kjelleren nå og jobber, og jeg har lyst til å snike meg ned med stekepanna.tviler... Vært uheldig med en rørlegger?
huff da! Hørtes ikke bra ut!You could say. Udugelige mennesket. Han er i kjelleren nå og jobber, og jeg har lyst til å snike meg ned med stekepanna.
Lyser snart ut skuddpremie på fyren.
Nææ.. og han veit det, så han er brått veldig høflig.