Hei :)

Hei! Jeg testet positiv på tirsdag, men jeg blødde fler dager i forkant og hadde negative tester. Trodde det var tanta som kom men nå har det roet seg og HCG slo høyt ut på blodprøven hos doktoren også. Så ikke bekymre deg for mye :)
Takk. Godt å høre det gikk fint!
Blør ikke mye, friskt rosa og har ikke vondt, så finnes vel et pittelite håp et sted...
 
Takk. Godt å høre det gikk fint!
Blør ikke mye, friskt rosa og har ikke vondt, så finnes vel et pittelite håp et sted...

Legen min sa at for mange var det vanlig å blø litt og noen kunne blø flere mnd uten at noe var galt! Jeg slo meg til ro med det og krysser for at spiren klorer seg godt fast :cat: lykke til !! Håper og tror den blødningen er helt uskyldig !!
 
Blør som mens nå. Men har ikke kommet noe spesielt ut. Men spørs om det var kjemisk? Har lite peil på dette merker jeg. :(
 
Hcg var 20 på fredag... Venter på svar fra idag.....

Jeg aner ikke hva som er vanlig, men hos meg var hcg allerede på under 5 3 dager etter blødningene gav seg, så 20 høres jo mer lovende ut da...??? Krysser fingrene for deg!
 
Back
Topp