Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Hadde dere noe opplegg ift aktiviteter eller noe sånt?Vi har hatt det ja, minus var at to barn hadde stått opp så tidlig at de måtte spise før de kom. Ellers var det vellykket.
Nei de spiste lenge, så gikk de ut og lekteHadde dere noe opplegg ift aktiviteter eller noe sånt?
Tuller du? Var det et problem å være klar til kl 11 for én bursdag??Hørtes koselig ut, jeg ville likt det om mine ble invitert slik. Ville ikke tort å arrangere det selv da. Vi hadde barnebursdag fra 11 en lørdag en gang, fordi vi måtte skvise to barneselskap inn på en dag. Da fikk vi klager fra et par foreldre om at de ikke brukte å være oppe så tidlig på helg. Det hadde jo ikke jeg tenkt på, som har en liten morgenfugl som aldri sover lengre enn kl 6.![]()
Jupp, de pleide å sove lenge. Noen ganger når lille frøken a-menneske synger glade sanger og hopper i sengen min kl 05.30 en lørdagsmorgen, så er jeg ganske misunnelig på de foreldrene.Tuller du? Var det et problem å være klar til kl 11 for én bursdag??
Jeg syns det høres veldig koselig ut![]()
Ifjor lagde vi en slags natursti rundt. Og det var en suksess. Blir ikke for dumt i pysj?Nei de spiste lenge, så gikk de ut og lekte![]()