Ikke i bruk
Forumet er livet
Trollene og den aggressive stemningen døde ut når vi fikk struktur på forumet og opparbeidet oss en flott flink moderatorgjeng, samt at vi hadde en sjef som virkelig satte ned foten. Og slik har vi klart å ha det siden 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Å bra er det!Trollene og den aggressive stemningen døde ut når vi fikk struktur på forumet og opparbeidet oss en flott flink moderatorgjeng, samt at vi hadde en sjef som virkelig satte ned foten. Og slik har vi klart å ha det siden![]()
Trollene og den aggressive stemningen døde ut når vi fikk struktur på forumet og opparbeidet oss en flott flink moderatorgjeng, samt at vi hadde en sjef som virkelig satte ned foten. Og slik har vi klart å ha det siden![]()
Dere har gjort en super jobbTrollene og den aggressive stemningen døde ut når vi fikk struktur på forumet og opparbeidet oss en flott flink moderatorgjeng, samt at vi hadde en sjef som virkelig satte ned foten. Og slik har vi klart å ha det siden![]()
Dere har gjort en super jobbstortrives her inne nå!
Dere har gjort en super jobbstortrives her inne nå!
Hvem var denne Petra Prøvedokke?Petra prøvedokkehun fikk jo folk til p virkelig bry seg! Og så var hun jo ikke den hun utgav seg for å være...
Husker deg fra den tidenJeg savner litt den tida med trolling, var vel derfor jeg ble hengende på BV så lenge, selv om jeg ikke var prøver lengreMen da det ble omlegging av forumet mistet hele BV gnisten synes jeg, har omtrent ikke vært her inne før jeg ble gravid
![]()
Det var veldig hyggelig også . Og jeg lærte veldig mye av disse krangledamene. De brant jo virkelig for mange av sakene sine!Høres ut som noen skikkelige utrivelige damer som regjerte her inne, hehe. Skjønner det var gøy med litt liv, men synd å ikke kunne spørre om noe uten å bli hudfletta
Høres ut som noen skikkelige utrivelige damer som regjerte her inne, hehe. Skjønner det var gøy med litt liv, men synd å ikke kunne spørre om noe uten å bli hudfletta
Helt enig. Hadde helt sikkert kjøpt babybjørn bæresele også, hadde det ikke vært for dette forumet.Hudflettet ble man vel ikke? Jeg syntes det bare var bra jeg, lærte utrolig mye!
Jeg vet rett og slett ikke om min eldste hadde sittet lenge bakovervendt om jeg ikke hadde vært her på bv på den tiden.
I dag kan man ikke si at det er uansvarlig å snu ett år gamle barn uten å bli fortalt at da er man ikke hyggelig![]()
Hva er galt med den? (Har ergo)Helt enig. Hadde helt sikkert kjøpt babybjørn bæresele også, hadde det ikke vært for dette forumet.
Hun lurte alle med å late som hun var en dame som prøvde å få barn. Husker hun prøvde en stund og ble så glad når hun endelig ble gravid, la ut bilder av babyen også når den "kom". Også la hun ut bilder av hun og mannen sin og de var så pene og mannen hennes var kjempekjekk husker jeg. Var mye annet hun løy om også, diktet opp et helt perfekt liv! Også visste det seg at det var en jente på ca 18-19 år som hadde diktet opp alt.. og funnet bilder på nettet! Husker ikke hvordan hun ble avslørt, men det var ganske sjokkerende. Hun var ei de fleste likte og hun var veldig aktiv i en lang periode!Hvem var denne Petra Prøvedokke?
Helt enig. Hadde helt sikkert kjøpt babybjørn bæresele også, hadde det ikke vært for dette forumet.
Ikke vet jeg. Var ikke her jeg, bare leste noen andre skrev detHudflettet ble man vel ikke? Jeg syntes det bare var bra jeg, lærte utrolig mye!
Jeg vet rett og slett ikke om min eldste hadde sittet lenge bakovervendt om jeg ikke hadde vært her på bv på den tiden.
I dag kan man ikke si at det er uansvarlig å snu ett år gamle barn uten å bli fortalt at da er man ikke hyggelig![]()
Fikk en babybjørn bæresele da vi fikk vesla, den ble borte ganske fortJeg kjøpte den
Kom inn her å kjøpte ergo med engang, jeg fikk også beskjed av hs å legge eldste fra meg å la han gråte når han hadde kolikk. Veldig glad jeg hadde bv da![]()
Det var mitt innlegg. Og jo, jeg står for det, det var rett og slett skummelt å ha en feil mening, eller stille feil spørsmål for en som ikke var "innenfor den gode kjerne" en periode.Ikke vet jeg. Var ikke her jeg, bare leste noen andre skrev det![]()
Vet ikke hvordan de nye typene er, men de eldre modellene av Babybjørn var ikke bra for hoftene til babyen.Hva er galt med den? (Har ergo)