Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Hos meg går det faktisk i miniatyrmengde med skinkeost fra tube. Og så har jeg porsjonspakket leverpostei hvor én liten pakke holder for to skiver.
Sist gang likte jeg veldig godt makrell i tomat på knekkebrød, men det tror jeg funker dårlig denne gangen hvor jeg er mer kvalm
Makrell, kaviar, ost, svinekam, skinke, det er det det går i her![]()
Jeg spiser for det meste snøfrisk

Kylling- og kalkunpålegg er det som går ned her, eller fiskekaker![]()
Sist svangerskap spiste jeg endel søte pålegg. Når kvalmen tillot det. Hadde HG frem til uke 17, men hadde et lite vindu fra uke 4-9 hvor jeg fikk til å spise litt.
Feks hapå, syltetøy, prim
Det måtte være mye smak. Samme som med drikke. Vann funket ikke. Måtte være saft eller lignende.
Nei, har jo et håp om å gå klar av HG, men sannsynligheten øker om man har hatt det førHuff, håper du ikke er like dårlig denne gangen! Kanskje lurt med noe med mye smak.. Foreløpig har jeg kjent at det som er ferskt og friskt frister mest.

Fiskekaker med agurk, paprika og salat - det er så godt det!Fiskekaker, faktisk! Ikke prøvd det før![]()

