Dynevask

♡ Daydream ♡

Forumet er livet
Assistert-jentene
Aldri vaska dobbeltdyna vår. Får ikke plass i vaskemaskinen :p det er sånn IKEA størrelse som er 240*220 så har ikke sjans.
Lillegutt sin vasker jeg i ny og ne
 
Dyner og puter til oss voksne er 2 ganger i året. Til barna blir det oftere, de kan tisse seg ut, oppkast osv.
 
Putene blir vaska et par ganger i året, dynene aldri
 
Vasker dynene minst 2 ganger i året og putene ca. 6. Vasker alltid før jeg pakker de bort. Får vurdere å endre på det. Men liker ikke helt tanken på å pakke de bort uten å vaske de.
Henger de også par timer ved minusgrader når jeg skifter på senga, føles så friskt.
 
Aldri vaska dobbeltdyna vår. Får ikke plass i vaskemaskinen :p det er sånn IKEA størrelse som er 240*220 så har ikke sjans.
Lillegutt sin vasker jeg i ny og ne
Vi har samme str på dobbeldyne. Både vinter og sommer. Jeg vasker våre i maskin. Vi har vanlig 8 kg maskin.
 
Hver sesong. Har tynne sommerdyner som vaskes når de legges vekk, og tykk dobbeldyne som også vaskes når sommerdynene tas frem.
 
Altfor ofte.. da barna drar med seg både hund og katt i senga..
 
2 ganger i året til oss voksne. Blir naturlig mer til barna pga oppkast, bleielekasjer osv
 
2 ganger i året og ellers ved behov
 
Back
Topp