Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Jeg er med! Neste uke kan jeg kun torsdag eller fredag (er hos svigermor frem til da), uken etter er det helt åpent![]()
jeg var litt treg med å oprette tråd xsmile8 godt du ordnet oppInteresse for det?
Hva med neste uke eller uka etter?
Så uken etter neste uke er vel det som passer best (etter mandag) - noen som har noen ideer om hvor vi kan møtes ?
det er sant det, er litt dårlig plass rundt forbi.ok med glass for da kan man jo bare parkere i parkhuset rett vedTenker vi cafe? For jeg syns de fleste cafeer i Drammen har lite plass (hvis vi blir flere med vogn, bilseter osv)... Eventuelt Glass da.
Glass fungerer jo fint, evt en cafe inne på er senter som Gulskogen eller Magasinet? Det som er fint med Glass er at vi kan reservere bord og få et innerst i lokalet der det er litt mer plass til vogner.
Det er det samme for meg om det blir det Gulskogen eller glass. Var det mandag neste uke vi kom frem til?Gulskogen senter funker det også, kan f eks si jordbærpikene hvis folk vil gå for et kjøpesenter?
Det som også er greit med Glass er at sånne steder generelt er litt mindre støyete enn et kjøpesenter.
Mandag er den dagen jeg ikke kan. Hva med tirsdag 19/1?Det er det samme for meg om det blir det Gulskogen eller glass. Var det mandag neste uke vi kom frem til?
Høres bra ut det.Da kan vi si 20/1 daJeg stemmer for Gulskogen
![]()
Sounds like a planDa kan vi si 20/1 daJeg stemmer for Gulskogen
![]()
Det var det jeg også tenkte påSounds like a planlett å parkere på gulskogen i tillegg
![]()
Vi har ikke sagt noe tid enda. Kl 14 er litt sent for meg, formiddagen passer bedre, 11 eller 12?Var det kl.14?