Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
37+ 0 i dag vært en varmovn hele svangerskapet men idag fryser jeg :-/ kynnere og nedpress, fått sånn symfyseløsning så klarer nesten ikkje bevege meg. Ellers litt kvalm og suuuuulten
Tung og sliten, null energi, veldig trøtt, mageknipe, mye luft i magen, masse sammentrekninger, kvalm, hodepine.... Lista er uendelig! Håper babyen kommer i uke 38, er så sliten. Er 35+3
Fysiske formen her er ikke så verst egentlig (såklart noen vondter, men går bra), men er mentalt sliten og lei av å vente... 10 dager til termin og føler på meg at han ikke kommer helt enda..
Mensmurringer, men ingen tegn på fødsel. Veldig trøtt og sliten, og vanskelig å gå. Helt slærkete i hele kroppen når jeg får kynnere, får jeg nesten sånn pressetrang, skikkelig ekkelt. Vil ikke ha noen styrtfødsel når det først er igang.