Rommet står klart

Men jeg blir ikke enig med meg selv om jeg skal male veggene eller droppe det. Det har en lys beige tapet fra før, så det er ganske kjønnsnøytralt. Jeg hengte opp ny rullegardin i går (må jo sjekke om de ER lystette), og gardinene som jeg hadde til storesøster. De kostet en formue OG jeg sydde de selv, så de skal brukes til alle babyer her i huset, for det var jammen ingen jobb jeg koste meg med
Sprinkelsenga står der allerede, og så er det innebygget skyvedørsgarderobe med mørke brune dører. Ellers er rommet snustomt. Tantejenta vår på 2,5år har pleid å sove der når hun har vært på besøk.
Gubben har fått beskjed om å snu døra, dvs at døra skal gå ut fra rommet og ikke inn. Må vist av med karmene og snu selve ramma, men det må gjøres (ifølge meg)

Så det får han bryne seg på når han kommer hjem.

Og så er det endel skruehull i tapeten som må gjøres noe med, det blir nok min jobb
Gleder meg sånn til å begynne å kjøpe ting, blir nok etter OUL 20.sept.
