Pipps
Blir kjent med forumet
Hehe ok, på meg stemmer det med appene jeg bruker også. Men har valgt egguthenting da jeg ikke satt inn blastocyst.
Skulle jeg valgt egguthentingsdagen, så hadde jeg hatt termin i oktober

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Hehe ok, på meg stemmer det med appene jeg bruker også. Men har valgt egguthenting da jeg ikke satt inn blastocyst.

Finnes ikke ord for hvor forferdelig dette er. Etter alt man har gått gjennom og så skal det ende sånn. Kan ikke annet enn å sende deg en stor klem og håpe dere lykkes fort igjen!Vi hadde en TUL nr 1 på 7+3 som viste et bankende hjerte. Var på TUL nr 2 i dag viste at utviklingen har stoppet. Måtte få en ekstra sjekk på sykehuset med blodprøve da noe pulserer der inne, men ikke har vokst. Skal tilbake på sykehuset på søndag for ny UL og blodprøve bare for å konstantere før jeg får abortpillene. Noe er galt og det er 99% at det ender i MA. Nå har verden min falt i grus og jeg er helt knust.
Huff, så forferdelig, føler så med degVi hadde en TUL nr 1 på 7+3 som viste et bankende hjerte. Var på TUL nr 2 i dag viste at utviklingen har stoppet. Måtte få en ekstra sjekk på sykehuset med blodprøve da noe pulserer der inne, men ikke har vokst. Skal tilbake på sykehuset på søndag for ny UL og blodprøve bare for å konstantere før jeg får abortpillene. Noe er galt og det er 99% at det ender i MA. Nå har verden min falt i grus og jeg er helt knust.
Ja det var med IVF..Huff, så forferdelig, føler så med degIom at du skriver i denne tråden, hadde dere IVF? Håper det ikke er sant men hvis de er såpass sikre så er det kanskje ikke håp... i så fall håper jeg at dere får anledning til å prøve igjen snart og at det da går bra. Ønsker deg all verdens lykke til, selv om jeg vet at det ikke trøster akkurat nå
![]()
Vi hadde en TUL nr 1 på 7+3 som viste et bankende hjerte. Var på TUL nr 2 i dag viste at utviklingen har stoppet. Måtte få en ekstra sjekk på sykehuset med blodprøve da noe pulserer der inne, men ikke har vokst. Skal tilbake på sykehuset på søndag for ny UL og blodprøve bare for å konstantere før jeg får abortpillene. Noe er galt og det er 99% at det ender i MA. Nå har verden min falt i grus og jeg er helt knust.
Ånei, så utrolig forferdeligVi hadde en TUL nr 1 på 7+3 som viste et bankende hjerte. Var på TUL nr 2 i dag viste at utviklingen har stoppet. Måtte få en ekstra sjekk på sykehuset med blodprøve da noe pulserer der inne, men ikke har vokst. Skal tilbake på sykehuset på søndag for ny UL og blodprøve bare for å konstantere før jeg får abortpillene. Noe er galt og det er 99% at det ender i MA. Nå har verden min falt i grus og jeg er helt knust.
send meg gjerne en PM om du trenger å prate.Uff, kjære deg. Sender varme tanker og håper du og din kjære klarer dere gjennom dette.Vi hadde en TUL nr 1 på 7+3 som viste et bankende hjerte. Var på TUL nr 2 i dag viste at utviklingen har stoppet. Måtte få en ekstra sjekk på sykehuset med blodprøve da noe pulserer der inne, men ikke har vokst. Skal tilbake på sykehuset på søndag for ny UL og blodprøve bare for å konstantere før jeg får abortpillene. Noe er galt og det er 99% at det ender i MA. Nå har verden min falt i grus og jeg er helt knust.
Det et så forskjellig. Jeg tok bare til 4+1.. (lutinus) kroppen produserer jo nok progesteron selv nå men skjønner du gruer deg.Hvor lenge tok dere progesteron etter innsett? Jeg har fått beskjed om å ta til 10 + 6 (dette er i morgen) men jeg kjenner at det butter litt i mot å bråslutte på dette som jeg har tatt daglig i 8 uker nå. For ordens skyld, jeg tar crinone og Albyl E.
Jeg hadde ferskforsøk og fikk beskjed om å slutte 5+0. Men likte ikke tanken på å slutte brått, så jeg halverte dosen et par uker etter det før jeg sluttet.Hvor lenge tok dere progesteron etter innsett? Jeg har fått beskjed om å ta til 10 + 6 (dette er i morgen) men jeg kjenner at det butter litt i mot å bråslutte på dette som jeg har tatt daglig i 8 uker nå. For ordens skyld, jeg tar crinone og Albyl E.
Hvor lenge tok dere progesteron etter innsett? Jeg har fått beskjed om å ta til 10 + 6 (dette er i morgen) men jeg kjenner at det butter litt i mot å bråslutte på dette som jeg har tatt daglig i 8 uker nå. For ordens skyld, jeg tar crinone og Albyl E.
Det et så forskjellig. Jeg tok bare til 4+1.. (lutinus) kroppen produserer jo nok progesteron selv nå men skjønner du gruer deg.
Jeg hadde ferskforsøk og fikk beskjed om å slutte 5+0. Men likte ikke tanken på å slutte brått, så jeg halverte dosen et par uker etter det før jeg sluttet.
Dere har jo selvfølgelig rett damer, men ja, det er litt vanskelig å kvitte seg med "sikkerheten". Fikk svar fra klinikken nå også at jeg bare skal slutte. Så da hopper jeg etter dere og puster med magen. Det skal jo bli deilig å slippe 2 ting å huske på hver dagJeg fikk bare beskjed om å ta den i 15 dager, så du har jo gått på det lenge! Men kjenner følelsen, det var litt skummelt å slutte. Men fosteret har jo festet seg for lengst, og legene tar nok godt i når de sier når du skal slutte av, de avslutter det vel ikke bare rett på minimumen. Tror du bare må puste med magen her og stole på at det skal gå bra.
Og ikke minst deilig å slippe å bruke bind/få griset ut trusene.Dere har jo selvfølgelig rett damer, men ja, det er litt vanskelig å kvitte seg med "sikkerheten". Fikk svar fra klinikken nå også at jeg bare skal slutte. Så da hopper jeg etter dere og puster med magen. Det skal jo bli deilig å slippe 2 ting å huske på hver dag![]()
Oh yes!Og ikke minst deilig å slippe å bruke bind/få griset ut trusene.
