Så deilig at du kjenner kroppen din godt, forsåvidt ikke deilig å bli kvalm daKjenner jeg er enig der altså.
Men her kjenner jeg så godt på kroppen når EL er. Får veldig vondt i magen og blir kjempe kvalm, så går ikke å unngå!![]()

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Så deilig at du kjenner kroppen din godt, forsåvidt ikke deilig å bli kvalm daKjenner jeg er enig der altså.
Men her kjenner jeg så godt på kroppen når EL er. Får veldig vondt i magen og blir kjempe kvalm, så går ikke å unngå!![]()

Heeelt enigEnig, skulle ønske man kunne spole forbi den perioden


Ja skjønner, jeg klarer ikke å holde meg unna jeg hellerHar regelmessig syklus, og jeg bør jo vente til eventuelt menstruasjon kommer. Er jo bare den mentale ventingen der alt av symptomer tolkes opp og ned fordi man håper så inderlig at det går! Mente både å tracke el og å ta graviditetstest. Går forsåvidt inn med en innstilling i hver periode at jeg bør heller vente til forventet mens, men så vil man bare «i tilfelle» ta en test for man håper jo at det skal gå!![]()

Nei, så håper ikke dette tar mange sykluser!Så deilig at du kjenner kroppen din godt, forsåvidt ikke deilig å bli kvalm da![]()
Avhengig av å gå på hormonell prevensjon etter jeg er ferdig med barn, for orker ikke være kvalm 1 uke i mnd.
Og kanskje bare 2 uker til vi ser noen spennende tester
Jeg er jo sistemann ut med IKM på søndagen så blir nok ikke testing før selve IKM uken på meg men hjelper å vite at det er bare 2 uker til det braker løs her inne 
Jeg tester fra CD11 siden jeg har 28 dagers syklusNår begynner dere å teste etter eggløsning, og tester dere hver morgen selv om det kanskje er "langt" ifra?
Usikker på når jeg bør begynne å teste, men vil ikke gå glipp av eggløsningen. (Har samleie kontinuerlig da, men vil vite nøyaktig når eggløsningen er)![]()
Det er litt avhengig av hvor lang syklusen din er, under er oversikt jeg har fått fra HUS på når jeg skal begynne å teste etter eggløsning for neste innsett av embryo (jeg er også i pågående IVF forløp skjønner du
)
Jeg tokk første test på monitor cd 6, for å få bunnivået. I dag på CD 8 viste den allerede økning på østrogen. Kommer til å teste ganske jevnlig for å ikke misse toppen. Pleier å ha el på CD 12/13Når begynner dere å teste etter eggløsning, og tester dere hver morgen selv om det kanskje er "langt" ifra?
Usikker på når jeg bør begynne å teste, men vil ikke gå glipp av eggløsningen. (Har samleie kontinuerlig da, men vil vite nøyaktig når eggløsningen er)![]()
Oki, tusen takk. Har 25/27 dagers syklus, varierer me +/-2 dager.Jeg tester fra CD11 siden jeg har 28 dagers syklusDet er litt avhengig av hvor lang syklusen din er, under er oversikt jeg har fått fra HUS på når jeg skal begynne å teste etter eggløsning for neste innsett av embryo (jeg er også i pågående IVF forløp skjønner du
)
Tester hver morgen, og når det nærmer seg så tester jeg gjerne morgen, ettermiddag og kveld for å finne toppen
Vis vedlegget 468854

Jeg hadde SA i uke 10, fikk eggløsning CD18, mens jeg vanligvis får den CD16 (noe som kan sies er til nesten samme tid!). Men vet om flere som har fått EL senere etter SA selv tidligere enn uke 10, så tror det er veldig varierende dessverreNoen av dere som har hatt en SA i uke 5/6? Kom eggløsning til vanlig tid eller senere etterpå? Hadde aldri veldig høy hCG, så vil tro den var ute av kroppen ganske raskt.
Krysser fingrene for at den kommer til vanlig tid her!![]()

Jeg hadde SA i uke 7, hadde aldri høy HCG. Fikk eggløsning cd 23 etter blødning og cd 15 syklusen etter. Pleier å ha EL cd 12/13Noen av dere som har hatt en SA i uke 5/6? Kom eggløsning til vanlig tid eller senere etterpå? Hadde aldri veldig høy hCG, så vil tro den var ute av kroppen ganske raskt.
Krysser fingrene for at den kommer til vanlig tid her!![]()
Jeg begynner å teste med strimler og clearblue advanced fertilitetsmonitor CD 9Når begynner dere å teste etter eggløsning, og tester dere hver morgen selv om det kanskje er "langt" ifra?
Usikker på når jeg bør begynne å teste, men vil ikke gå glipp av eggløsningen. (Har samleie kontinuerlig da, men vil vite nøyaktig når eggløsningen er)![]()

Heldigvis skal helga være rolig, kun nytes med samboer og hode venner 
Da er vi igangDa har testinga startet. Spent på når EL kommer denne runden, da oppladingen mot EL har vært seks nattvakter med dårlig søvnHeldigvis skal helga være rolig, kun nytes med samboer og hode venner
Jeg har også opplevd kvalme og stikking i livmor hele denne syklusen, merkelige saker.
Vis vedlegget 469051

Skulle hatt det i går, men testene er veldig negative. Ser ut som det blir uke 39 på meg! Hvis ikke testen blir positiv i dag så melder jeg meg inn her 

Happy Humping TimeMistenker at EL kanskje kommer før cd17 (som jeg hadde beregnet).
Får se om den øker på eller ikke. Kjenner litt murring i livmora, men pleier å ha skikkelige elsmerter egentlig. Aksjer er uansett lagt, så får vi bare kjøre på annenhver dag til el er overstått!
Vis vedlegget 469118
