Venterpåsistemann
Forumet er livet
Tilgangsansvarlig
Himmelbarn
JuniJubel2021
Juligull2021
Stjerneskuddene 2024
Augustbarna2024
Her kan vi telle ned til jordmor , ultralyd og evt andre ting 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Samme her - ekstremt spent og tørr liksom ikke tro at det er liv før jeg får se detHar TUL i morgen! Er så spent - grugleder meg![]()

Samme her! Pluss at jeg har hatt veldig midle symptomer hele veien, så det bekymrer meg enda mer… men prøver å ikke bekymre meg sånn altfor mye, selv om det er vanskelig.Samme her - ekstremt spent og tørr liksom ikke tro at det er liv før jeg får se det![]()
Klokkeslett har du?Samme her! Pluss at jeg har hatt veldig midle symptomer hele veien, så det bekymrer meg enda mer… men prøver å ikke bekymre meg sånn altfor mye, selv om det er vanskelig.
På ettermiddagen/kvelden så samboer kan bli med uten å måtte ta fri fra jobbKlokkeslett har du?
Har midt på dagen, men samboer har flex arbeidsplass så han får ta seg fri for å bli med! Skal sende mange varme tanker deres veiPå ettermiddagen/kvelden så samboer kan bli med uten å måtte ta fri fra jobbDu da?
I lige måde, du får oppdatere etter du har vært derHar midt på dagen, men samboer har flex arbeidsplass så han får ta seg fri for å bli med! Skal sende mange varme tanker deres vei![]()
De fleste steder får partner være med jaLurer på: er det sånn at sambo får være med på TUL? Sist jeg var der var det covid, og da var det bare oul han fikk være med på. Så ble litt usikker

Åh så braDe fleste steder får partner være med ja![]()
Satser på at han får være med inn i morgen daTok kontakt i dag veke 7+5, fikk time når eg er ca 10 vekehusker ikke fra med første men når tar dere kontakt med jordmor/lege for kontroll?
Tusen takk for svarTok kontakt i dag veke 7+5, fikk time når eg er ca 10 veke
Alt fra veke 6-10 er vel normalt?