Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Så bra at du er bedre. Ja håper det holder seg sånn sist jeg fikk positiv holdt den seg sånn i nesten 2 uker, så vill ikke håpe for mye.Ja da skjønner jeg at de setter deg på det for sikkerhets skyld. Er glad det tross alt ble innsett, selv om det har vært en litt tøff uke, men nå idag må jeg si formen er veldig bra. Du er jo gravid nå da, med to positive tester! Krysser fingre og tær for at det holder seg sånn! [emoji1]
Har vært på kontroll i dag, sprøytedag 8. Det gikk såpass bra at de vurderte uttak allerede på fredag! Men vi landet likevel på mandag kl 08, slik de to minste folikkelene på 10 og 13 mm kunne få utvikle seg litt bedre de også. Til sammen 11 modne folikker som ligger klar for uttak på mandag [emoji173]️ Ingen tegn til overstimulering.
Slimhinnen var på 7.5 mm. Det var den på kontroll forrige runde også, men da var det kontroll på dag 10 og ikke dag 8 pga omgangssjuke. Så slimhinnen ligger litt bedre an denne gang enn forrige runde [emoji1374] Noen som vet hvor mye slimhinnen evt vil vokse i gjennomsnittet på 5 dager?
Åååå så godt å høre, fruflis [emoji173]️ 11 follikler er et nydelig tall [emoji4] Hipp hurra for uttak på mandag [emoji322][emoji322] Nå skal det bli baby på deg [emoji173]️
Kommer meg ikke inn i dagboken din jeg heller [emoji30]
Hater at appene ikke fungerer! [emoji30][emoji85] Ja, 11 er et perfekt antall [emoji173]️ Håper det blir mange befruktede egg til slutt [emoji1374] Du skal på kontroll på fredag?
Slet med tapatalk igår men da var det en oppdatering som ventet, så fort jeg hadde oppdatert funket det fint igjen. Nettleser funker også fint på laptopen, sist jeg hadde trøbbel med nettleseren måtte jeg restarte laptopen og gjøre en oppdatering, har funket bra siden det.Arg!! Forumet er jo helt på tryne om dagen! Både nettsiden og alle appene [emoji17] Kommer ikke inn på min egen dagbok blant annet. Enn så lenge kommer jeg meg fortsatt inn her, og det er jo bra [emoji2][emoji1374]
Det skjønner jeg godt! Det er jo mange uker med usikkerhet fortsatt selv om det blir positivt i første omgang [emoji85]Så bra at du er bedre. Ja håper det holder seg sånn sist jeg fikk positiv holdt den seg sånn i nesten 2 uker, så vill ikke håpe for mye.
Slet med tapatalk igår men da var det en oppdatering som ventet, så fort jeg hadde oppdatert funket det fint igjen. Nettleser funker også fint på laptopen, sist jeg hadde trøbbel med nettleseren måtte jeg restarte laptopen og gjøre en oppdatering, har funket bra siden det.
Hvor mange dager har du tatt sprøyter nå? Håper det ser bra ut på fredag da! [emoji4] God bedring!Føltes som jeg skulle bli skikkelig syk igår, men kanskje et snev av influensaså er veldig stinn idag å hodepine på morgen. Heldigvis bare 2 dager igjen med sprøyter forhåpentlogvis. Hvis dem ikke finner ut at jeg må gå lengre på det etter ultralyden på fredagen da
![]()
Høres veldig lovende ut! [emoji1] Har ikke peiling på det med slimhinnen, fikk aldri vite hvor tjukk min var [emoji848] Folliklene derimot sa de at vokser ca 2mm i døgnetHar vært på kontroll i dag, sprøytedag 8. Det gikk såpass bra at de vurderte uttak allerede på fredag! Men vi landet likevel på mandag kl 08, slik de to minste folikkelene på 10 og 13 mm kunne få utvikle seg litt bedre de også. Til sammen 11 modne folikker som ligger klar for uttak på mandag [emoji173]️ Ingen tegn til overstimulering.
Slimhinnen var på 7.5 mm. Det var den på kontroll forrige runde også, men da var det kontroll på dag 10 og ikke dag 8 pga omgangssjuke. Så slimhinnen ligger litt bedre an denne gang enn forrige runde [emoji1374] Noen som vet hvor mye slimhinnen evt vil vokse i gjennomsnittet på 5 dager?
Jepp, jeg kommer fint inn på dagboken din via tapatalk [emoji4] Reinnstallert, da har du oppdatert appen?Gidd du sjekke om du klarer å komme deg inn på dagboken min? [emoji4] Jeg kommer ikke inn der med babyverden-appen og tapatalk. Til tross for restart og reinstallert.
Hvor mange dager har du tatt sprøyter nå? Håper det ser bra ut på fredag da! [emoji4] God bedring!
Ja da bør det jo begynne å nærme seg uttaksklart nå [emoji28]Tatt i 8 dager nå![]()
Yep, sist var det bare 10 dager, så regner derfor at det blir uttak på mandagenJa da bør det jo begynne å nærme seg uttaksklart nå [emoji28]
FlyttetDa er jeg rugerTestetdato 24/9.
TotalfrysHvordan gikk det i dag? [emoji256][emoji170][emoji120]


Jepp, jeg kommer fint inn på dagboken din via tapatalk [emoji4] Reinnstallert, da har du oppdatert appen?