Sånn er jeg også ,kan spise noe godt i dagevis uten å få nokDet var sinnsykt godt.Hadde egentlig lyst på det i dag også (får sånne oppheng
) men det er for varmt å henge på kjøkkenet for meg i dag.
![]()
den retten må prøvesFollow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Sånn er jeg også ,kan spise noe godt i dagevis uten å få nokDet var sinnsykt godt.Hadde egentlig lyst på det i dag også (får sånne oppheng
) men det er for varmt å henge på kjøkkenet for meg i dag.
![]()
den retten må prøvesSånn er jeg også ,kan spise noe godt i dagevis uten å få nokden retten må prøves
![]()

Det er jo sååå arti å lage mat !Ja. Hadde oppheng i noe lignende for noen år siden også.. spiste det til middag hver dag.. var skikkelig ungkarskvinne på kjøket![]()
Det er jo sååå arti å lage mat !ja om ikke formen å varmen er i veien
i flere uker dette svangerskapet lagde jeg sushi annenhverdag,å av 3 ruller hver gang,så jeg gommlet sushi fra morgen til kveld.. fikk ikke nok
![]()
forrige gang lagde jeg alt mulig, og har alltid elsket å drive på kjøkkenet. Så håper det kommer seg igjen. 
har ei sushisjappe rett ved siden av her. De lager verdens beste sushi..
mulig det blir helgemat altså. 
Pluttselig er nok interessen tilbakeElsker egentlig å lage mat.. Men er ikke så begeistret for det i dette svangerskapet..forrige gang lagde jeg alt mulig, og har alltid elsket å drive på kjøkkenet. Så håper det kommer seg igjen.
Ååh, sushi..har ei sushisjappe rett ved siden av her. De lager verdens beste sushi..
mulig det blir helgemat altså.
og mer sånne store reker.. for gosh, det var digg!!
![]()

Pluttselig er nok interessen tilbakeda ønsker man nok den forble borte
Åååh, tenk å hadde hatt en sushisjappe!!! Jeg hadde vært ruinert![]()



Ja når formen kommer seg å man har mer overskudd så er det stor fare for detHadde vært sinnsykt digg nå som jeg går hjemme alene for meg selv hver dag da.
Så håper jo at det kommer seg.. kanskje nærmere høsten?
Går fort noen hundre når man skal ned der..
Men fytti så godt..![]()
Ja når formen kommer seg å man har mer overskudd så er det stor fare for det
Ser for meg det er veldig dyrt... iallefall om man skal bli mett![]()

Å dæsken , ja det går jo ikkeBlir fort litt dyrt. Iallefall når alle 3 spiser som ulver.![]()
her spiser jeg sushi alene, men som 3 stkÅ dæsken , ja det går jo ikkeher spiser jeg sushi alene, men som 3 stk
![]()

Det høres SINNSYKT kostbart utHer er vi 3 som spiser som 3 hver![]()

Det høres SINNSYKT kostbart ut![]()

Så godt forståeligJepp, koser oss veldig når det en sjelden gang er sushi![]()
Så godt forståeligalle skulle hatt en sushikokk
![]()

Ja å vell så detJa.. Men da hadde man trilla tror jeg![]()
Hahaha helt likt som meg det! Orker ikke stå på kjøkkenet og vil ha raske løsninger... blitt pølse og lompe et par dager, før det ble pølse og mos igår ahaha! Herregud.... er udugeligPølser i lomper og brød har det blitt en del av i det siste, har variert litt da, kjøpt ostepølser også, ha ha!
Tomatsuppe
Lasagne
Fiskekaker med potetmos og grønnsaker
Taco, ha ha !
Spaghetti
Pannekaker
Wok
Ser vi ikke har hatt så sunne middager i det siste men, he he ... orker ikke stå på kjøkkenet ..
Ha ha godt det ikke bare er meg. Når nabo ungene er hjemme spør jeg alltid hva de skal ha eller har spist til middag, for å snappe opp noen tips, og noen av tipsene var Grandiosa, og Big one ! Ha ha ! Godt jeg ikke er alene om detta!Hahaha helt likt som meg det! Orker ikke stå på kjøkkenet og vil ha raske løsninger... blitt pølse og lompe et par dager, før det ble pølse og mos igår ahaha! Herregud.... er udugelig![]()
Har hatt så dårlig samvittighet fordi kostholdet ikke har vært noe spesielt sunt.... men akkurat nå orker jeg virkelig ikke lage mat, gubben lager mat men frister mer med pølse og «usunnere» matretter om dagen!Ha ha godt det ikke bare er meg. Når nabo ungene er hjemme spør jeg alltid hva de skal ha eller har spist til middag, for å snappe opp noen tips, og noen av tipsene var Grandiosa, og Big one ! Ha ha ! Godt jeg ikke er alene om detta!
I dag blir det taco, ikke så varm mat og litt grønnsaker ... til meg, Hehe barna tar så klart ikke annet enn ost rømme og mais ...![]()