Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Lille har fått litt her og, på de andre barna brukte jeg lusekam og olje og gjorde som skrevet over her![]()
Gjorde det hos min eldste i alle fallForsvinner det egentlig av seg selv? Har en gutt på snart 3 som enda har skurv fra spedbarnsperiodenskal være litt flittigere denne gang med å fjerne ordentlig om mini her også får det!
Hva slags olje brukte du? Og smører man og la den være litt ? Eller ?![]()
Forsvinner det egentlig av seg selv? Har en gutt på snart 3 som enda har skurv fra spedbarnsperiodenskal være litt flittigere denne gang med å fjerne ordentlig om mini her også får det!
Gjorde det hos min eldste i alle fall
Alt var vel borte litt før han fylte 2 år. Har ingenting nå og er 2 år og 3 mnd, og han hadde myyyye![]()
Min fikk nesten ikke hår før han var passert 1 år hanHehe, ikke forsvunnet her. Men så har han eeeeekstreeemt mye hår![]()