Det har jeg ogsåsitter på pc nå. men synes egentlig det er mer uoversiktlig. Har denne tråden i egen fane da![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Det har jeg ogsåsitter på pc nå. men synes egentlig det er mer uoversiktlig. Har denne tråden i egen fane da![]()
Ja, ender ofte opp med at jeg føler jeg ikke fikk gjort noe av det jeg villeFryktelig slitsomt altsåBurde egentlig strikka litt, siden jeg har lyst til å lage en liten gave til en som ventes født om to mnd.
Ja han viste ikke når han fikk dra hjem heller. Uff dette har vært en stressende kveldMå han bli på sykehuset en stund?
Det syns jeg du skal lære degJa, ender ofte opp med at jeg føler jeg ikke fikk gjort noe av det jeg villeÅh, så koselig! Lære meg å strikke er en av tingene jeg alltid har lyst til, men aldri gjør.
Huff. Håper du får en rolig natt og kan slappe av litt.Ja han viste ikke når han fikk dra hjem heller. Uff dette har vært en stressende kveldmasse mas og telefoner som har ringt.
Det gjør mine i perioder ogsåDa våkna ho ja.. Er noe snodig på gang for tida altså. Sover veldig stykkevis og delt nå
Uff da.Ja han viste ikke når han fikk dra hjem heller. Uff dette har vært en stressende kveldmasse mas og telefoner som har ringt.
Det gjør mine i perioder også
det var denDen så god ut![]()
Hehe sorryMed den derimot hadde jeg ikke trengt å sett da![]()
Ja, jeg får vel bare gjøre det! Hvis ikke så blir det bare med tanken. Haha, jeg sitter gjerne på data eller noe samtidig som film, så kjære blir nok fornøyd om jeg strikker i stedenDet syns jeg du skal lære deger en fin hobby å ha. og man kan som regel se på tv og strikke samtidig, selvom min kjære ofte sier at jeg ikke følger nok med på filmen om jeg strikker samtidig
![]()
KrampetakGod kveldsiste innspurt ?
Jeg fikk bare en 3-4 timer i natt selv (og så full dag på jobb).i natt satt jeg hos ho i over en time før ho slutta å rope og kaste seg rundt i senga. først da ville ho ta puppen og sovne. blir litt sliten av at ho stadig endrer søvnmønster for tida.
Er det vet du, har akkurat satt i gang.God kveldsiste innspurt ?
Hvordan ligger du an?Krampetak![]()
hehe. jeg også er fæl på å måtte ha noe i henda når vi ser film. så når jeg oppdaga strikking ble det litt bedre i hvert fall.Ja, jeg får vel bare gjøre det! Hvis ikke så blir det bare med tanken. Haha, jeg sitter gjerne på data eller noe samtidig som film, så kjære blir nok fornøyd om jeg strikker i steden![]()
huff. det hørtes ut som en tung natt, og påfølgende dag! er deilig at jeg fortsatt er i permisjon kjenner jeg.Jeg fikk bare en 3-4 timer i natt selv (og så full dag på jobb).
Enten var det frøkna, eller så var det lille U
Jepp! siste innspurt. Hva gjør du i kveld da?God kveldsiste innspurt ?
Mannen foretrekker også at jeg sitter med strikketøyet fremfor dataen når vi ser på noehehe. jeg også er fæl på å måtte ha noe i henda når vi ser film. så når jeg oppdaga strikking ble det litt bedre i hvert fall.