Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Har startet så smått, men mangler å få inn hyller og skap så må vente til det er på plass. Egentlig litt greit at jeg har det igjen, så jeg har noe å gjøre de neste 12 ukeneIngen andre som har startet på barnerommet?![]()
Her har jeg fått på plass litt klær i skapet, gleder meg til å fylle det opp enda mer![]()
Vis vedlegget 188671
Ingen andre som har startet på barnerommet?
Her har jeg fått på plass litt klær i skapet, gleder meg til å fylle det opp enda mer
Vis vedlegget 188671
TakkDet ser ut som et fint og praktisk skap![]()
Har fått malt og hengt opp litt hyller og skrudd sammen senga. Gleder meg til å få gjort det helt ferdig![]()
Vis vedlegget 188811
De er fra RustaHvor er de hyllene fra?![]()
Nydelig fargeHar fått malt og hengt opp litt hyller og skrudd sammen senga. Gleder meg til å få gjort det helt ferdig![]()
Vis vedlegget 188811
Ja, fargen er kjempe fin! Er veldig fornøyd med den!Nydelig fargevil du dele fargekoden?
nå venter jeg jente denne gang, men har to gutter. Kanskje jeg må male om minstemann sitt rom
![]()
![]()
Jeg syns det er kult med gråfarger med litt varme i seg, også kan man heller pynte med litt rosa. Da slipper du å male mange ganger, siden det passer like fint uansett hvor gammel hun erEr det noen som har gode forslag til farge på veggen på jenterom?![]()