Hehe eller fikk i uke 21 da om du følger kalenderenNeeeei, må jeg vente til juni da sikkert :-(
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Hehe eller fikk i uke 21 da om du følger kalenderenNeeeei, må jeg vente til juni da sikkert :-(
Siste uka på mai, så da kan det vel fort bli time i juni ser jeg for meg. Er så lenge å venteeeeee!Hehe eller fikk i uke 21 da om du følger kalenderenMen når er du i uke 18 da?
![]()
Ja kan vel fort det da ja. VET! Forferdelig lenge!Siste uka på mai, så da kan det vel fort bli time i juni ser jeg for meg. Er så lenge å venteeeeee!![]()
Jeg sniker fra september forum, men skal også ha OUL på st. Olavs på onsdag, og jeg ventet i nesten tre uker på brevet!kjipt men set går vel litt tregt av og til
![]()
Det er lenge altså... Men kjekt det ikke er lenge igjen nå da![]()
Jeg sjekket postkassa daglig og gjerne flere ganger om dagen. Kjipt å vente lenge
Ja,det blir spennende å endelig ha oul![]()
Jeg også! Har en mistanke om at jeg ikke kommer til å sove natten før ultralyd. 34 dager igjen til meg. Det er lengeJeg er så spent på om det er en liten gutt eller jente at jeg snart sprekker! Også er det enda fire uker igjen å vente!![]()
Jeg er så spent på om det er en liten gutt eller jente at jeg snart sprekker! Også er det enda fire uker igjen å vente!![]()
Jeg husker hvordan dagen var den dagen jeg skulle på tidlig UL - helt utafor - kvalm og kasta opp og svima nesten av om hverandre.... Satser på jeg kanskje takler OUL litt bedre, men kan jo ikke viteJeg også! Har en mistanke om at jeg ikke kommer til å sove natten før ultralyd. 34 dager igjen til meg. Det er lenge![]()
Haha ja, jeg tror nesten at det at det bare er to alternativer gjør det enda mer spennende på en måteJeg også! Har ingen anelse heller hva det kan være.. Eller, er jo ett av to alternativerhaha... men har ikke noen spesiell følelse på kjønn.. hva med deg?
Du fikk nesten en uke ventetid kortere enn meg da, med tanke på svangerskapslengde..Og DER kom timen min, om 35 dager :-D :-D
Oi! Heldige meg, men litt "dårlig gjort" ovenfor deg da.Du fikk nesten en uke ventetid kortere enn meg da, med tanke på svangerskapslengde..Heldiggrisen!
Hehe jeg har jo fortsatt før deg så du tok ikke plassen minOi! Heldige meg, men litt "dårlig gjort" ovenfor deg da.
Og DER kom timen min, om 35 dager :-D :-D
Haha ja, jeg tror nesten at det at det bare er to alternativer gjør det enda mer spennende på en måteMen begge er jo bra alternativer. Jeg har litt følelse på jente - men det er kanskje litt fordi jeg ønsker meg en jente, og litt fordi jeg vil motbevise farmoren til samboeren min som mener gutt. Hun drømte det og mener hun er sanndrømt.