Ja ok! Har liksom holdt meg inne på noen få tråder idag, så derfor jeg ikke har fått med megDet ligger ute en egen tråd om det med jevnlige oppdateringerser ikke ut som det går dessverre, blir snart mer stille her..
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Ja ok! Har liksom holdt meg inne på noen få tråder idag, så derfor jeg ikke har fått med megDet ligger ute en egen tråd om det med jevnlige oppdateringerser ikke ut som det går dessverre, blir snart mer stille her..
God natt, kengu!Nei nå må jeg finne senga !
Sommerbaby ❤hvor langt er du på vei nå da?Herlig
Jeg har termin i juli om alt går som det skal.![]()
Haha, uff, kom ut litt mer groteskt enn det var ment!Okei da, jeg tok kanskje litt I da![]()
Høres ut som en planvi er bare 2 daog lille frøkna. Har avtalt med gubben at han tar henne om hun ikle sover innen 8. Finalen må jeg får med meg
Den er jeg tom for.Hvilken te drikker du? Husker du hadde en favoritt som het strawberry kiss eller no sånt? Drikker Bringebærblad-te jeg. Ikke no særlig til smak, men skal jo liksom være bra for det ene og det andre så![]()
jaAlt sammenÅ vinne er alltid gøy!
Da hadde du mye vilje og da, som klarte deg til siste slutt! Selv om det bare var i 20%Jeg gikk å¨krykker i 2,5 måneder, men de var flinke til å legge tilrette på jobben, så var litt på jobb helt til jeg gikk ut i permisjon.
80% SM på slutten
Ble ikke det før i dagblir lettere sjokkert over mange i det programmet
Det bør jeg også snartNei nå må jeg finne senga !
Håper du får en fin nattNei nå må jeg finne senga !
jeg krysser fingrene for at formen holder segJodatenkte å få pakket inn noen i morgen, om formen tilsier det
![]()
Får vel te i julegave du, tenker jegDen er jeg tom for.
Nå er det en 3:1 blanding av Earl Gray og Prince og Wales
Helt fantastisk, det er derfor det er så viktig å si det når man mener detÅååååååå det er så koselig år man får fine tilbakemeldinger fra venner.
Har fått to på veggen siden i går og to i innboksen![]()
ja. Regner med jeg blir her. Bare ikke i så stor gradJa,men det blir nok litt tid her inne ogsåmen ikke sånn som nå.
Hvilke spennende tråder har du holdt deg til da?Ja ok! Har liksom holdt meg inne på noen få tråder idag, så derfor jeg ikke har fått med megOk, det var jo synd da. Ja er vel ikke lenge til det begynner å stilne litt her vel
Hva vant du da?javant her i september. Det var gøy
![]()
JenteVarsågodgutt eller jenta i magen??
det er en fantastisk følelseÅååååååå det er så koselig år man får fine tilbakemeldinger fra venner.
Har fått to på veggen siden i går og to i innboksen![]()