Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Aaaltså jeg har jo kjøpt litt her og der når jeg har vært i London og kjøpt til venninner og familie (hvis jeg har funnet noe spesielt som jeg bare måååtte ha, selvom det var lenge før jeg hadde tenkt å bli gravid)wow, så søtt!!
Men... ikke for å være gledesdreper, men jeg har tenkt at det er alt for tidlig..?
Eeeeelsker ullbodyen!!!Tenkte det var kjekt å ha en tråd der folk kan legge ut hva dere har kjøpt/kjøper til lille reken (foreløpig) som ligger trygt og godt i magen
![]()
Denne uken har vi allerede startetVis vedlegget 115386 Ullbody siden det blir vinterbaby
Vis vedlegget 115387Vis vedlegget 115388Vis vedlegget 115389
Hehe taaaakkEeeeelsker ullbodyen!!!
Kjør på og handle inn når du vil sier nå jegMå være lov å være optimist, men samtidig fullt klar over statistikken. Største ballene på januar2016
! You go girl!
) så jeg er tidlig ute jeg også, men jeg får bare slengt i trynet at "det må du ikke gjøre nå, det er alt for tidlig!".. Har dog ikke kjøpt noe.Hehe nei det må du ikke ha! Tok ikke det som kritikkJa, var ikke ment som noe kritikk eller noe! Ser på vogn selv(begynner å tro jeg har en Facinasjon av barnevogner) så jeg er tidlig ute jeg også, men jeg får bare slengt i trynet at "det må du ikke gjøre nå, det er alt for tidlig!".. Har dog ikke kjøpt noe.
Har litt vondt i magen nå for at noen kansje følte jeg var kjip med mitt forrige innlegg![]()
Derav vogne-skrave-tråden jeg startet... Jeg elsker å snakke vogner...Hehe nei det må du ikke ha! Tok ikke det som kritikkfolk er forskjellige bare
Jeg og er å ser på vogner, men det er et stort viktig valg, så vil prøve ut så mye som mulig og tenke meg godt om først![]()
Tenk om det blir to daJeg har kjøpt vogn jeg! Får skal jo uansett ha en til, og selv om jeg har prøvd i 8 mnd og mistet i februar og kjemisk i mars, så satser jeg på at det skal komme en baby til slutt ^^ denne fikk jeg kjempe billig, så kunne ikke utsette det ;p har alt av gutteklær om det blir en gutt til![]()
Haha, upsTenk om det blir to da![]()
Ja og da må man bare ta sjansen. Har ei venninne som skal selge ei vogn nå, men har ikke lyst til å si at jeg er gravid enda. Så tror jeg drøyer det. Og egentlig har jeg lyst på en rød vognHaha, upsda får jeg selge den å kjøpe ny
kjøpte den av ei veninne, så fikk den veldig rimelig
![]()
Ja og da må man bare ta sjansen. Har ei venninne som skal selge ei vogn nå, men har ikke lyst til å si at jeg er gravid enda. Så tror jeg drøyer det. Og egentlig har jeg lyst på en rød vogn![]()