MammaAnette
Forelsket i forumet
Noen som har blitt plutselig dårlig i magen? Småkvalm og til tider svimmel?
Er det noen som IKKE har ømme bryst i uke 4 forresten?
Er det noen som IKKE har ømme bryst i uke 4 forresten?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Jeg er småkvalm og svimmel hele tidenNoen som har blitt plutselig dårlig i magen? Småkvalm og til tider svimmel?
Er det noen som IKKE har ømme bryst i uke 4 forresten?![]()
Jeg er småkvalm og svimmel hele tiden![]()
Men det er jo den "luringen" som er slitsom. Man vil jo liksom bare vite om man er gravid eller ikkeOkeiNei for jeg har akkurat hatt mensen. Men føler siste tiden at jeg har vært mye småkvalm både før og etter måltider og kan plutselig bli lettere svimmel (hendt noen få ganger). Selv forbinder jeg jo det veldig med graviditet, men samtidig så har jeg jo aldri hatt mensblødninger når jeg har vært gravid
![]()
Mens denne gang kom 3 dager før forventet og varte like lenge som den bruker (6-7 dager). Første dagen var spotting, andre dagen var den normal, mens resten var en del mindre blødninger enn vanlig. Siste dagene (beklager detaljer) var det bare brunt egentlig, og mer som spotting.
Har jo lyst å ta test, bare for sikkerhetsskyld. Men samtidig føler jeg det er så dumt å "kaste bort" en test iom jeg har hatt mensIkke har jeg ømme pupper heller! Så er litt usikker. Vet ikke hvordan folk opplever "mens" om de er gravide jeg, aldri hatt det før. (Men så er det jo slett ikke sikkert at jeg er gravid med mens nå heller
)
Puppene mine har nettopp begynt å roe seg litt.. De har vært ekstrem vonde sånn type mørbanket. Og jeg får aldri ømme bryster.Puppene mine er vonde. Særlig den ene. VOND rett og slett.
De har vært jeg jeg sa var "dpo ømme, men altså ikke det at jeg trykker og de er ømme, jeg bre KJENNER at jeg har pupper" i noen dager. I dag er den ene rett vond, den andre kjenner jeg at er der.
Jeg er 12 dpo, og 3+5
I tillegg er jeg småkvalm, og har det ellers egentlig bra
Men det er jo den "luringen" som er slitsom. Man vil jo liksom bare vite om man er gravid eller ikkeså jeg hadde nok tatt test uansett
![]()
, har fått gigapupper og er syyykt trøtt. Har en del vondt i hodet, er litt svimmel og har litt mensmurringer. Helt like symptomer som jeg hadde når jeg var gravid med frøkna. Guttegraviditeten startet med kvalme, oppkast og vonde pupper.