Skravletråd :)

God morgen alle sammen.
Minitroll er på skolen, jeg har satt på en vaskemaskin. Noen timer til jeg skal på jobb, i kveld skal jeg gå tur med ei venninne
 
Takk takk :) Sove godt gjorde jeg ikke, da minsta i natt hadde mye voksesmerter :( Så mye trøsting der og massasje. Beinet er så som så :P

Trøsting er da på sin rette plass ;)

Ta det med ro i dag du da, så blir det sikkert bedre;)
Går det greit å gå på det da, sånn bortsett fra litt vondter?
 
Jeg har vel kanskje vært mer aktiv på det enn mannen :p hahaha
Men han har blitt mer ivrig :D sluttet på pilla for 1,5 år siden, ble gravid i mai i år
Hadde SA 1. august, og første mens startet i dag, så vi håper på bedre tider :D
Bra han har blitt mer ivrig da:p
Trist å høre om SA...krysser fingre for at det klaffer snart igjen:)
 
Trøsting er da på sin rette plass ;)

Ta det med ro i dag du da, så blir det sikkert bedre;)
Går det greit å gå på det da, sånn bortsett fra litt vondter?
Ja, men kjenner det er stramt liksom. Og kjenner godt vondten under hælen på en måte :P Sikker plata og skruene som presser litt. Men går jo greit, men jeg er enda litt avhengig av paracet for å duge litt her. Og hovner enda opp ser jeg. Menmen :) Går seg vel til regner jeg med :)
 
Yey. Vaska ut halve badet i det minste. Ta badekaret og dusjen i morgen tenker jeg :D Orka ikke mer enn benken, doen og gulvene i dag kjente jeg. Vond i foten nå hvertfall. :) Men bare det lille der gjorde MYE :D Ha en fin kveld jenter :)
Så flink du har vært:D
Passe på å ikke anstrenge foten for mye nå:)
 
Back
Topp