vognpose?????

mamma 30.01.08

Glad i forumet
hei hei! lurer så fælt på hvilken vognpose jeg skal kjøpe nå[&:][8|]er jo hauger av poser å velge mellom!
så det jeg lurer på er hvilke poser har dere og hviken anbefaler dere? må passe i bagvogn og sportsvogn og helst ikke ruinere meg[:D]
 
Voksipose slår dunpose i og med at ullen ikke slutter å varme selv om barnet ligger oppå den. [;)] Er jo en grunn til at Voksi er så populært. Jeg tenkte på å prøve noe annet, men valgte voksi fordi jeg visste at den fungerte og slapp å gjøre bomkjøp.
 
ORIGINAL: mamma 30.01.08

oki...hvor kjøpte du den og hva kostet den da?[:)]


Voksi er en sånn ting det løner seg å kjøpe brukt. Florerer av dem på finn.no. Jeg kjøpte min første ny på salg, og den anre kjøpte jeg brukt. De koster en god del. Husker ikke hva. De fås kjøpt stortsett alle steder de selger babyutstyr.
 
er veldig fornøyd med odenwalder posen min jeg da, det er en dunpose. men hvis du skal ha voksi, så har de det billig på www.trumf.no
 
Back
Topp