Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Dharma & Greg. Jeg er Dharma- han Greg. Jeg har mange ideer, tanker, gjør mye rart, er spontan- mens mannen min er rolig, konservativ- men blir med på det jeg driver med som regel[:D]
Definitivt Ross & Rachel. Men vi har jo ikke noe forhold da.
Vi er "on a break" nå. Vært av og på i 4 1/2 år. Hadde null kontakt fra jan 10-nov 10. Han som tok opp kontakten igjen.
Hehe, ser ikke nok på tv til å kjenne til alle de parene der. [8D]
Ikke har jeg noen samboer heller.
Men om det om jeg sammenligner han forrige jeg hadde OG om det er lov å blande litt mellom seriene, vil jeg si at han var som en blanding av faren til Ray og faren til Greg. Og jeg Carrie! En uheldig kombinasjon![X(][8D]
Jeg har samme navnet som henne, men hans far heter Artur[8D]
Han er den morsomme og utadvendte, jeg er den mindre hyggelige. Han er også dobbelt så stor som meg. Vi har vært i mange liknende situasjoner.