Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Har ikke ul alltid vært ved ca 17 uker?Leste akkurat at det blir fire uker mindre til far i pappaperm og NEI til tidlig ultralyd?? Skal man gå mellom 12 og 18 uker da uten å vite om spira lever ?? Hva syns dere om dette ?
Det er ikke noe som heter offentlig tidlig ultralyd. Ultralyd tilbys ved 17-19 uker til alle gravide, ikke før. Men mange velger likevel å ta privat tidlig ul, eller man får henvisning fra legen dersom det er noe medisinsk.
Dette med pappaperm er jo kjempeflott! Ukene går inn på "felles-ukene" og blir dermed valgfrie.Hjemme hos oss har vi ikke mulighet til å ta ut pappaperm, og priser oss lykkelige jo mer denne blir kuttet ut. Familier anno 2013 er moderne nok til å kunne bestemme selv hvordan de vil forvalte ukene sine
Ingen familier er like, og det er derfor ikke rimelig at staten skal sitte og si at "dette bestemmer vi er best for dere!"
Jeg er superfornøyd, denne lovendringen (hvis den trer i kraft om ikke alt for lenge) sørger for at vårt barn vil ha en ekstra mnd hjemme, og slipper å starte i bhg så alt, alt for tidlig.
Min man skulle gjerne gått hjemme han ogsåHelt enigmin mann går gjerne hjemme litt men er enig i valgfrihet likevel !!