Utstyr

Kjøpte første klær rett etter oul, i uke 17+6. Kjøpte utstyr og slikt rundt uke 30 og utover. Flytta i ny leilighet, så kjøpte ikke noe særlig før vi føytta da vi ikke ville drasse med ekstra ting i lasset
 
Jeg er 19+3 nå og har igrunnen handlet inn alt unntatt klær. Vogn, sprinkelseng, skap, kommode, stellebord osv osv - alt er nå blitt handlet inn :P LITT ivrig.. :P
 
Arva så mye, så slapp å kjøpe så mye. Men begynte så smått å skaffe ting etter OUL. Veldig greit å fordele utgiftene over flere mnd, det blir fort mye penger.
 
Vi har kjøpt litt gradvis gjennom svangerskapet. Mest etter OUL da. Men det kan lønne seg å handle inn litt etter hvert som man kommer over gode tilbud o.l. Skader heller ikke å se seg om og bestemme seg for hva man vil ha da ;)
 
Back
Topp