Utbetaling aap

*Kula*

Elsker forumet
Bare meg som ikke har fått det i dag? Logga inn på mine sider å der sto det ikke under mine utbetalinger engang


Fra iPhone på Bv-app
 
Jeg har heller ikke fått! Står ferdig beregnet på den, men den ligger ikke under mine utbetalinger. Grusomt irriterende
 
De skal vertfall være utbetalt innen 2-3 dager fra du sende meldekort , er det ikke sånn ??
 
Nav har lagt ut melding om at pengene blir forsinket, og at de ikke kommer før etter klokken 15.30 i morgen ettermiddag.
 
E fikk forrige mandag og ska ha ny aap utbetaling neste mandag. Får håpe de kommer på konto da.
 
Og hvor er den meldingen da??? Den finner ikke jeg på nav sine sider.
Jeg fant på nav.no;


Noen utbetalinger er forsinket

Publisert 13.05.13.
Utbetalingen av dagpenger, arbeidsavklaringspenger og individstønad er forsinket med ett døgn. Pengene kommer på konto tirsdag 14. mai fra og med kl. 15.30 og utover ettermiddagen.
Forsinkelsen innebærer at mottakere av dagpenger, arbeidsavklaringspenger og individstønad som skulle hatt penger på konto mandag ettermiddag og kveld, vil få overført pengene til konto tirsdag 14. mai fra og med kl.15.30 og utover ettermiddagen.
 
Back
Topp