Ul snart da.. *oppdatert*

Hæppi-skvett

Glad i forumet
Og jeg gruer meg... Sikker på at alt som kan gå galt, har gått galt. En time igjen nå.------------------------------------------------------------------------------------------- Da har vi sett et bankende hjerte enda en gang, og en sprell levende beibis :-D er litt i sjokk enda, for det var ikke det jeg hadde ventet meg. Etter å levd i usikkerhet i mange uker, så må jeg nå faktisk innse at vi skal ha baby :-D hjelp! Takk for lykkeønskninger, de kom godt med.
 
Neineinei! Alt er fint :) vi skal jo være her sammen! Jeg trenger deg å komme ut av skapet med, til april09 gjengen ;p
 
Lykke til, jeg hadde samme tankene som deg, men alt var helt perfekt inni magen <3 Venter spent på oppdatering fra deg! :-)
 
Hurraaaa :D gratulerer!!!!
 
Hurra! :D Vel overstått ultralyd :) Jeg var også helt sikker på at det ikke var liv da jeg var på ul, men der tok jeg grundig feil.
 
Back
Topp