Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Lurer litt på om småen har fått trøske... Trodde først det var melkerester, men nå begynner jeg å lure... Ser ut som små hvite flekker på innside av kinna... [&:]
Hvordan ser det ut egentlig?
Har du prøvd å vaske det bort med q-tips? Får du det ikke bort da kan det være trøske, og da burde du få lege til å titte på det og vurdere om dere bare burde smøre farris på eller begynne på mycostatinkur... Her er vi på andre kuren, for på henne så sprer det seg med en gang hun får det
Samme hadde William, det ble bare mer og mer av det, til slutt var nesten hele munnen hvit. Høres ut som trøske.. Gå til helsesøster, og følg litt med på munnen [:)] (William sin trøske gikk bort av seg selv, medisinen hjalp ikke)