Topp 100 MARS!

Ikke i bruk

Forumet er livet
Tøfferud! Gratulerer, du har vunnet brystpumpen! :D

Enkefalos! Gratulerer, du har vunnet gavekort fra Happymum! :D

sofiebrvik! Gratulerer, du har vunnet pakken fra Blafre! :D

FrøkenH! Gratulerer, du har vunnet bok og lydbok med Frost fra Goboken! :d

Lykkeliten_86! Gratulerer, du har vunnet bok og lydbok med Vuggeviser fra Goboken! :D

Sara, Armyangel, Pebbles88, Twinkle og Shadow! Gratulerer, dere har vunnet en pakke smokker fra navnesmokken! :D

Foreløpig litt anonym! Gratulerer, du har vunnet stellevesken fra Storksak! :D


Gratulerer alle sammen!


Alle vinnere må sende meg en mail på tamara.nygaard@sandviks.com , merk emnefelt "topp100 + hva du vant"
Skriv navn, adresse og telefonnummer. :)

Hva er Topp 100?


Topp 100 er en oversikt over de mest aktive brukerne her på forumet. For å finne ut om du skravler nok til å ha fått en plassering på Topp 100 - KLIKK HER.

Har du skravlet nok til å allerede ha en plassering på Topp 100 mars?


Alle som ligger på Topp 100 vil automatisk tirsdag 1 april være med i trekningen om disse premiene: (Vinnere publiseres i tråden om konkurransen på bilde- og konkurranseforumet.)


Brystpumpe Swing fra MEDELA. (Verdi 1590 kr.)
brystpumpe-medela.png
Swing er den prisbelønte elektriske brystpumpen for kvinner som trenger en brystpumpe for daglig bruk. Årsaken spiller ingen rolle – om du jobber deltid, vil kunne gå ut en kveld, gå på trening eller handle –Swing er den ideelle løsningen for kvinner som ikke vil bruke mer tid enn nødvendig på pumpingen. Denne elektriske brystpumpen er svært stillegående, og er derfor en ideell løsning hvis du ønsker å pumpe regelmessig og diskret.
Klikk her for mer info om brystpumpen







Gavekort fra happymum.no (Verdi 500 kr.)
happymum-gavekort-web.png
Happymum.no er nettbutikken for motebevisste kvinner som ønsker å føle seg vel enten de er gravide eller ikke.


Klikk her for komme til nettbutikken

---------------------------------------------------------------------------------



Koffertboks, termos og liten boks fra BLAFRE. (Verdi 447 kr.)
mars-blafre.png
Produktene i denne premien er alle med BLAFREs klassiske uglemotiv. Koffertboksen har god plass til matpakken og er en stor favoritt i barnehagen. Termosen passer fint til små barnehender og rommer 350 ml med kakao, solbærtoddy eller kanskje varm melk?


Klikk her for mer info om koffertboks
Klikk her for mer info om termosen
Klikk her for mer info om liten boks


---------------------------------------------------------------------------------


EKSTRA EKSTRA EKSTRA EKSTRA EKSTRA EKSTRA EKSTRA
Hvis man ligger på topp 100 listen og har OVER 2000 innlegg i mars innen siste dag i konkuransen så er man med i konkuransen om disse premiene :)
Disney`s Frost. Bok + lydbok
Frost.jpg
Frost fikk sin kinopremiere vinteren 2013, til strålende anmeldelser. Her er boken med egen lydbok!Mellom fjorder, fjell og isbreer i landet Arendelle, møter vi prinsessene Elsa og Anna. De er utrolig glad i hverandre, men Elsa har en magisk kraft som setter søskenkjærligheten på prøve. En uendelig vinter fester sitt iskalde grep om landet deres, men modige Anna trosser alle farer for å ordne opp. Frost er en fortelling om mot og ustoppelig viljestyrke, men også om mørke krefter som må bekjempes.
Verdi bok og lydbok kr 228.-
Premien er gitt av Goboken!


Mine vakkreste vuggeviser! Bok + lydbok!
Mine-vakreste-vuggeviser.jpg
“Mine vakreste vuggesanger” er en samling kjente og kjære sanger som
du kan synge eller lese for babyen din. Babyer elsker å lytte til
“syngende” stemmer, til tonene som stiger og faller i faste mønstre.
Melodi til versene finner du på CD-en. Bruk gjerne cd-en som
akkompagnement og syng når du føler for det, når barnet ditt skal
sove, og når det trenger trøst, trygghet og nærhet. Etter hvert som
babyen faller inn i faste rutiner, kan noen av sangene bli en del av
kveldsritualet. Syng gjerne de samme sangene hver kveld, da vil
barnet assosiere dem med at det er natt.
Verdi bok og lydbok kr 228.-

Premien er gitt av Goboken!


---------------------------------

Den helt nye stellevesken Ellena i fargen Tan fra Storksak! Verdi 2500 kroner!


MARS.jpeg


Vi trekker også ut 5 pakker fra Navnesmokken.no!
navnsmokken.jpg




Er du på Topp 100?
 
Last edited:
Elsker de matboksene fra blafre.. Ugler <3
Men jeg tror nok ikke en stelleveske hadde vært å forakte heller :D
 
Tirsdag 1. mars? Ja, da må vi jaggu stå på....
 
Stelleveska og brystpumpa står høyt på min ønskeliste :) Krysser fingrene for at jeg blir den heldige denne gangen!

Sent from my GT-I9300 using BV Forum mobile app
 
Brystpumpe og stelleveske. Kjempefine premier, nok en gang! :) Da får vi skravle i vei da. :D
 
Som alltid ønsker jeg meg gavekort, men ble ganske forelsket i ugle-tingene også :)

Har litt lite tiltro til at jeg klarer å skrive 2000 innlegg, jeg er ikke en sånn som leker og sånn for å samle innlegg.
 
Som alltid ønsker jeg meg gavekort, men ble ganske forelsket i ugle-tingene også :)

Har litt lite tiltro til at jeg klarer å skrive 2000 innlegg, jeg er ikke en sånn som leker og sånn for å samle innlegg.

Det gjør ikke jeg heller.

jeg boikotter lekene av prinsipp.

Men jeg SKRAVLER mer enn gjerne. Passerte 2000 på det sist måned, vi får se om det skjer igjen
 
Det gjør ikke jeg heller.

jeg boikotter lekene av prinsipp.

Men jeg SKRAVLER mer enn gjerne. Passerte 2000 på det sist måned, vi får se om det skjer igjen
Kan eg spørre kvifor du boikottar dei? Nysgjerrig..
 
Kan eg spørre kvifor du boikottar dei? Nysgjerrig..

fordi de i prinsippet er direkte brudd på reglene, ettersom "ettords-innlegg for å øke antallet innlegg i forbindelse med konkurranser" er nevnt i reglene ang spamming. Disse lekene på generell er åpenbart unntatt fra disse reglene, og det henger, for en prinsipprytter som meg, ikke på greip.

Jeg er var på det med spamming etter det rotet som var rundt dette i en tidligere skravlekonkt, og det sitter fortsatt vondt og sårt de anklagene som kom da. Da nekter jeg å delta i noe som er ÅPENBART mot de SKREVNE reglene, selv om det tillates, etter å ha fått så mye bråk pga ikke helt klarhet i USKREVNE regler.
 
En brystpumpe hadde jo vært kjekt, og gavekort også. Hadde ikke gjort noe med en stelleveske heller, men får se hvordan det går med 2000 innlegg.... Med termin om 12 dager spørs det. Hvis jeg går mye på overtid så kanskje:) Er jo ganske kjedelig å vente. Men hvis babyen kommer snart blir nok hun prioritert framfor å henge på forum;)
 
fine premier denne mnd også. men brystpumpe, matboksen, eller stellevesken !<3
 
Back
Topp