Til stede ved visning?

Pin-up

Forumet er livet
Dere som har solgt hus/leilighet, har dere selv vært til stede ved visning eller har dere overlatt det til megler?



Vi skal ha visning på tirsdag og er usikre på om vi skal være til stede eller ei.
 
Nå har ikke vi solgt selv, men har vært på en del visninger. På de visningene hvor selger fortsatt bor i huset, har selger vært med på visningen, mens på de visningene hvor huset har stått tomt har ikke selger vært der. 
 
jeg skal aldri mer være tilstede iallefall.
da kan ingen lyge mer, og si at jeg sa ting, jeg aldri har sakt...
 
Kallenavn ikke valgt skrev:
jeg skal aldri mer være tilstede iallefall.

da kan ingen lyge mer, og si at jeg sa ting, jeg aldri har sakt...





Oi, såpass! Hørtes ut som du har hatt rimelig spesielle kjøpere på besøk...! Vi heller nok mot å ikke være der, tror jeg. Sikkert like greit å overlate det til megler:)
 
jeg har ikke vært tilstede, og kommer ikke til å være det på eventuelt andre salg. Det har ikke vært eier tilstede på noen av visningene jeg har vært på heller.
 
Har ikke vært tilstede når jeg har solgt. 
Har vært på mange visninger i det siste, og kun en gang har selger vært der. 
 
Tror ikke det er vanlig at selger er der under visning. Det er nok best at megler tar de oppgavene som følger med potensielle kjøpere.

Vi var ikke til stede når vi solgte vårt hus,
 
Back
Topp