Teppe over vognen

Nei, det virker altfor varmt.
Bruker myggnetting og har vogn som kan snu kjøreretningen ved å vippe over håndtaket.
 
ORIGINAL: MissOLD!

helseteppe halvveis over,ungen dauer ikke av det så lenge det ikke er helt tetta,og enhver mor sjekker da vel tempraturen ofte når det er varmt?Jeg gjør det kun som siste utvei for å skygge for sola[:)]
 
Bruker svart insektsnett. Fungerer mot krypene [:'(]og litt mot lys.
 
ORIGINAL: Smiley80

Nei... Vil at ungen min skal ha tilgang på luft [;)]

 
Samme her..
 
 
æ brukte kunn myggnætting åver vogna..
 
nei det gjorde jeg aldri. For det første blir det mye varmere inni der og for det andre blir lufta dårligere. Kun myggnetting for å hindre insekter.
 
Nei
Helsesøsteren skremte livet av meg på hjemmebesøk da Victoria var ett par dager gammel. Så det har jeg gjort 1 gang aldri mer.
 
jeg har hatt teppe ett par ganger foran vognen nå på denne årstiden, men da har jeg lufteluke åpen på hver side av taket. Har hatt teppe foran slik at ikke solen skulle skinne han i ansiktet når han sov. Har passet på at han ikke ble for varm.
 
Har ett helseteppe foran så han får det mørkt, for eller så får han ikke sove, men lar der være glip på sidene samt at vi har luftning i kalesjen som vi åpner og hvis der er varmt ute
 
Back
Topp