Næsj, mannen min har dobbeltnavn, søsknene ikke.Blir det ikke litt rart om jentene har mellomnavn og ikke gutten om vi skulle få flere?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Næsj, mannen min har dobbeltnavn, søsknene ikke.Blir det ikke litt rart om jentene har mellomnavn og ikke gutten om vi skulle få flere?

Jeg har alltid forbundet dobbeltnavn med slitsomt-å-skriveHar alltid forbundet enkeltnavn med folk som tror de skal få en million unger og ikke har fantasi... Tror min bestemor hadde dobbeltnavn på de første barna, så ble det enkeltnavn på de siste. Hun fikk 7 barn selv å gi navn til, så skjønner jo det ble vanskelig på slutten, jeg sliter med første![]()
Men hadde selv 5 bokstaver i for og etternavn og syntes alltid jeg hadde så kjedelig navn. Fornavnet mitt er uannsett også grusomt stygt, men pappa blir helt på gråten når jeg sier det, så tørr ikke skifte heller. Så om han får to så kanskje han beholder et av dem iallefall.