Ta et hint!! (juli)

mams81

Glad i forumet
Ei venninne ringer midt i lost, jeg skriver en mld om at vi er litt opptatt, ser på lost.. Og hva skjer???? JO! hun ringer igjen!!! samtalen varer i hele 40 minutter, og jeg får sagt ja og ha ca 10 ganger.. hun er prate syk..[&:] *kremt* ta et hint!!! Jeg liker heller ikke å være sånn dirkete heller, men ønsker av og til at folk tar et hint liksom!
 
Fikk du ikke med deg lost????
Da hadde hun blitt min eks-venninne altså.....he he
(er lost fan)
 
Niks , fikk det ikke med[&:] Jeg prøvde å avslutte samtalen, men neeeeeeeeeeeei... jeg mener det; skravla gikk i ett!!!! helt uvesentlige ting!
 
hehe godt å møte forståelse[;)] hadde forventa meg litt mer sånn fyyyyyfor en dårlig venn som ikke kan avse et par timer på tlf!![:D]
 
hun er mer av den typen" ja, men jeg er myyyyyyyyyye viktigere enn et tv program"
Jojo, hvis det var noe problemer så skulle jeg heller gladelig hatt en samtale.. men JA, jeg er opptatt akkurat nå!! hehe huff, det er ekkelt så fort irrtert jeg blir fortida[:@][;)]
 
Back
Topp