Syk...

honningbien

Juni2012 rocks!
da var det min tur til å ha en syk liten tass.. Startet med bjeffende hoste på natten for et par dager siden. Hørtes nesten ut som falsk krupp, ekkelt... Så har det løsnet, og nå har han masse slim. Det renner fra nese og øyne. Og lett feber, 38-39. Og i går kastet han voldsomt opp, over meg og i senga vår. Stakkars liten, han ble jo helt sjokkert... Skrek noe voldsomt etterpå. Har ikke kastet opp noe mer heldigvis.

Håper det gir seg snart for han, ingen av oss som sover godt på natten sånn som det er nå.. :(
 
Med bjeffende hoste hadde jeg nok tatt tassen til legen en tur :) Fått tatt en crp,og fått utelukket en evt kikhoste :)
God bedring til tassen din! Og håper det går fort over :)
 
Huffda! Håper han kommer seg snart!!:) er alt for mange små babyer som e syke nå:/ fæle greier når de er syke!
 
Stakkar liten :/ God bedring!
 
Stakkars liten! Håper det snart er over, ikke noe gøy med syke små.
God bedring til dere :)
 
Stakkars liten! Masse god bedring til tassen :)

Sent from my HTC Sensation Z710e using BV Forum
 
Stakkars liten..:(
Masse god bedring!

Sent from my HTC Desire HD A9191 using BV Forum
 
Eller tatt en sjekk for rs-virus. Frøkna her pep og bjeffa i hosten sin da hun hadde det nyttårshelga

Samsung via BV-appen <3
 
God bedring :)
 
Uff da. Stakkars. God bedring
 
Takk, jenter. Jeg har ammet han to ganger i dag, etter begge gangene hostet han til han kaster opp+en omgang m diare... Ikke bra. Det positive er jo at han har matlyst, men når han ikke klarer å beholde noe... Ser det an til i morgen, hvis han ikke viser bedring til da ringer jeg fastlegen... Eller hvis han blir verre.

Mannen min er jo lege, får høre hva han sier når han kommer hjem fra jobb. Det har jo endret seg noe etter i natt, iom at han ikke holder på væske. Men selv om mannen er lege, er det ikke alltid lett å vurdere sine egne. Og dessuten er han rimelig nyutdannet..
 
God bedring til lille gutt! Håper han blir bedre snart!

sendt ifra BV forum <3
 
Surklet hun i brystet, eller bare pep det? Nå er hosten hans veldig surklete, ikke bjeffende som det var i begynnelsen..
Både surklete og pipete. Pusta veldig fort. Så brystkassa jobba veldig da jeg kledde av henne. Ble groper i huden under ribbena.

Når du teller pusten, 1 utpust og 1 innpust telles som 1 pust, så bør de på denne alderen ikke ligge særlig over 40 i minuttet. Frøkna her lå på mellom 56 og 60. Det er fort.

Hun begynte også å kaste opp alt hun spiste den morgen vi dro på sykehuset.

Samsung via BV-appen <3
 
Back
Topp