Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Ble strippet flere ganger av gynekolog i begge svangerskapene i håp om og framskynde fødselen (pga alvorlig bekkenlsning), men fødte begge gangene på overtid (16 og 12 dager).
Jeg tror det er unødvendig å gjøre dette, da kroppen selv modnes når babyn er klar for å komme i de fleste tilfeller.
Da jeg var på min 9 dag med overtid ble jeg strippa for første og siste gang i mitt liv (satan så vondt)
men jeg hadde ikke kommet meg ut av GU stolen før kraftig murring begynte og jeg dro hjem med drit vonde murringer og riene kom noen timer senere. Også dro vi tilbake den natten og fødte gutten vår. Så sånn sett hadde jo dette virkning, men tror ikke noe på det sånn før termin.