Stiv sengekant

Karma27

Forumet er livet
Er det bare jeg som ikke klarer å kombinere sprinkelsen + baby på 8 mnd + "stiv" sengekant? Sengekanten får jo ikke stå i fred, og han nekter å sove der med den oppi.. Må prøve ut sånn man knyter, med mindre noen har et godt råd? :)
 
Stiv sengekant er oppskrytt, vi har en tynn en og den står så fint så ;) når hu tuller med den så krøller den seg bare nedover og det funker ypperlig her
 
Last edited by a moderator:
Funker fint her, selv om han turner verre. Men den står helt nede på bunnen liksom, med madrassen kylt nedi.
 
Vi har en som er ganske stiv/står av seg selv, men som har knytting i hjørnene i tillegg. Fungerer fint her i alle fall :) husker ikke merket, men fra babyshop.
 
Vi har stiv sengekant med knyting. Den var hadde det skjedd noe med så de hadde glemt å sette på tråder. Fikk igjen penger ig sydde på selv. Hehe. Men kun brukt på nr 1. Nr 2 greier seg fint uten. Kjøpte stiv kant etter at nr 1 dro den tynne over hodet.
 
Back
Topp