Stelleplass

Vi har bad med stor gulvplass, men ingen ledige vegger til å sette stellebordet på. Så vi havner nok på gulvet. Har hatt storesøster på gulvet fra hun var 4mnd til hun nå ble 3 og slutta med bleier, så vi er vant til å ta alt på gulvet :) null stress.
 
Vi har 2 bad, det ene er ganske lite med badekar, der skal vi ha stellebord som man kan sette oppå badekaret. Og på det største har vi kjøpt et brukt Gulliver stellebord fra Ikea. :)
 
Her er de på rommet hennes frem til i de siste da har de vert på gulvet på bade så de spørs om de ikke blir sån frem over også
 
Har lite bad oppe med soverommene, men vi får nok plass til et smalt stellebord. Blir trangt, men syns det er mest praktisk, så da får det heller være trangt en periode.. Når han blir større og vi bare bruker våtservietter, kan vi flytte det inn på rommet hans.. Har et bad i kjelleren også, og der blir det oppå vaskemaskinen :)
 
Her blir stelleplassen på rommet hans :) men har du liten plass på badet så får du jo kjøpt sånn stellebord som klaffes opp og ned :)
 
Vi har knøttlite bad og leilighet forøvrig, så her blir det bare stellematte oppå vaskemaskinen :)
 
Back
Topp