Stadig overrasket...

marutt

Glad i forumet
...over at jeg kan tisse så mye om gangen! Hehe... Tror fortsatt j er gravid av og til... :p

Og av og til når jeg skal sove om kvelden snur jeg meg fra side til side, får ikke sove... Helt til jeg kommer på at jeg kan legge meg på magen.

For ikke lenge siden ba jeg kjæresten om å ta handleposen, tenkte at jeg ikke skulle bære så tungt :p

Fler som henger igjen innimellom?

Sent from my GT-I9100 using BV Forum mobile app
 
Det med å tisse mye og sjeldent kan jeg også være overrasket over noen ganger.
Ellers har jeg tatt meg selv i å vagge bortover som om jeg var høygravid :P
 
Jeg irriterer meg over at jeg går fortsatt på do 1-2 ganger om natta. Gjorde aldri dette før jeg ble gravid. Men tenker at det er vel bare fordi jeg må våkne for å amme guttungen.
 
Jeg irriterer meg over at jeg går fortsatt på do 1-2 ganger om natta. Gjorde aldri dette før jeg ble gravid. Men tenker at det er vel bare fordi jeg må våkne for å amme guttungen.
Ja, hender jeg også er nødt til å ta meg en tur på do etter nattmating. Slitsomt. Men jeg drikker jo også mye mer vann enn vanlig (gjerne på kvelden) så er kanskje ikke så rart :p

Sent from my HTC Desire S using BV Forum mobile app
 
Back
Topp