Spise ute med barn?

  • Trådstarter Trådstarter Moderator Marthe
  • Opprettet Opprettet
Nei ikke ofte. Kan spise hvorsomhelst. Ulike restauranter og cafeer. Både lunsj og middag. Pizza, indisk, thai, smørbrød, baguetter, a la carte meny med mye forskjellig. Bestiller aldri barnemeny!
 
Dolly og Egon er mest barnevennlig her, så der var vi før babyen kom med eldste
 
Har vært på spisestedet à la Egon, Jordbærpikene o.l., men ikke restauranter.
Han er bare 8 mnd, men er veldig enkel å ha med seg.
 
Vesla og samboer har som tradisjon at de går på kafe hver lørdag, det er deres "greie" :) Er spesielt siden jeg jobber 3.hver helg og litt mer. Hun gleder seg veldig til dette og synes det er rart de gangene jeg kan være med ;)
 
Sjeldent hun er bare 18 mnd men gjør det innimellom, blir nok mer når hun blir litt eldre
 
Ja, det er vi. Spiste mye ute før, og barn hindrer oss ikke i å gjøre det nå. Vi er mye ute å reiser, så barna må bare venne seg til restaurantbesøk.
 
Vi spiser sjelden ute, det er mest når vi er på tur. Synes det er for dyrt å spise ute regelmessig. Når vi spiser ute går vi f.eks. på Egons eller kafeer. Prøver å finne et sted der det er sannsynlig at jentene funnet noe de vil ha. Det er ikke så sjelden vi har betalt for mat de knapt har spist av.
 
Back
Topp