Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Åå, så morsomt daEr 23+2 idag har kjent spark i 2 uker, og her om dagen satt jeg meg pcn over magen å så på noe og hadde armene bak hode, også plutselig så bare så jeg pcn gikk opp og ned, det var skikkelig morsomt... og har kjent spark selv 2 dager med hånda på magen, ellers kjenner jeg spark veldig ofte igjennom dagen, men gleder meg til den dagen kommer at kjæresten min også kan kjenne noe, og barna hans <3 tror jeg kommer til å gråte noe sinnsykt da hihi <3
Men så morsomt å se at noen har kjent spark utenpå siden uke 15 og 19 osv![]()
En sterk krabat i magen din daJeg er 22+3 og har kjent det utenpå siden uke 15. I 7 uker faktisk! Herlighet tida går fort!!![]()
Ja, og/eller så tror jeg også at det er lite mellom livmor og yttersiden, og kanskje lite plass generelt, derfor jeg kjenner det så godt.En sterk krabat i magen din da![]()
