Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Jeg og pappaen sparer i eget navn, og penger fra andre på barnas konto. Dette pga at det blir mye penger til de er 18, slik vi vet at det vi har spart går til noe fornuftig. Pluss dette med at vi ikke vil måtte skatte for barnas penger og evt unngå verge fra fylket over pengene.
Ja, som jeg skrev så sparer vi i eget navn i tillegg, - det som blir gitt av pengegaver til barna av andre, blir satt inn på deres egne sparekontoerDette unngår dere ved å spare i deres eget navn?
Har en konto til barnet som vi setter inn barnetrygden på, og som også diverse gaver og slikt blir satt inn på. Ikke så mye der enda, men.
Samme her!Vi sparer i vårt navn. Vi vil bestemme når hun får pengene og hva de skal brukes til, de skal ikke brukes bort på festing og tull.