Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Føler også at jeg har kjent noe, men har vel tenkt at det ikke kan være sant. Kjente liv i uke 16 sist, så uke 8 er kanskje litt tidlig, er det jeg tenker. Men samtidig så vet jeg nå litt mer hva jeg skal kjenne etter, så...
Det var ikkje tarmene mine.. Da eg kjente det var det litt sånn? Hææææ? Men tenkte ikkje over det, da eg kjente det 1 dag seinere begynte eg å lure om det skulle være mulig.. barn nr 4 tross alt. Gynekolog nevnte at min livmor ligger helt framme eller noko.. kanskje det har noko med saken å gjøre?
Jeg kjenner noe fremme på høyre side. Men jeg tror ikke det er fosterets bevegelser jeg kjenner. Har mere tro på at jeg kjenner livmor/ligamenter som strekkes.
Når jeg slet mye med luft i magen så kjente jeg sånne type sommerfugl/bobbler som sprekker følelse rett over trusekanten. Trodde da at jeg var gravid så tok flere tester å det var jeg ikke. Men det kjentes heeelt likt som babyspark her. Med min førstefødte så hadde jeg foran liggenede morkake så der kjente jeg ingenting før uke 16. Med andre så kjente jeg det i uke 11. Det står jo at fosteret begynner så smått å bevege seg i slutten av uke 8, men at det ikke vil kjennes enda.
Fosteret er bare to cm langt, så at den skal kunne lage kraftige nok bevegelser i livmor til at man kan kjenne det, tviler jeg sterkt på. Er mye som skjer i underlivet så det kan være andre ting du har kjent, fosterbevegelser høres lite sannsynlig ut for meg hvertfall
Høres usannsynlig ut, hvis jeg skal si min mening Jeg føler det plutselig dirrer litt her og der, men det er bare vanlig lemus som jeg kaller det kjennes veldig likt ut som tidlige spark, men denne følelsen har jeg også inni magen/livmor når jeg ikke er gravid
Jeg kjente i uke 14 sist, tror det er ganske tidlig men var ikke noe tvil, føltes ut som en sommerfugl i hvertfall Jeg hadde ikke noe særlig luft i magen i svangerskapet så var ikke så stor forvekslingsfare. Satt på spinningsykkelen når jeg kjente det så var ikke opptatt med å lete etter følelsen heller
Kjente det og fra uke 14 sist. Men var veldig i tvil frem til det plutselig var så tydelige spark at pappaen kunne kjenne utenpå i uke 15 Gleder meg masse til å kjenne den lille krabaten!