Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Vi begynte etter fire dager. Han spiste godt og gikk fint opp i vekt, og det går ikke på bekostning av tilgang på mat eller nærhet. Han lå på brystet dagen og natten lang, så da begynte vi for at jeg skulle få sove litt. Gjorde det samme sist, da fikk vi ok fra jordmor på at det var etablert nok.Hvor lang tid før dere startet med det? Vet at ammingen skal være etablert, men her bruker lillemann meg som smokk![]()
Høres ut som situasjonen jeg er iVi begynte etter fire dager. Han spiste godt og gikk fint opp i vekt, og det går ikke på bekostning av tilgang på mat eller nærhet. Han lå på brystet dagen og natten lang, så da begynte vi for at jeg skulle få sove litt. Gjorde det samme sist, da fikk vi ok fra jordmor på at det var etablert nok.
Da lover det godt for smokk her ogPå føden! Jeg fikk en sugegutt sist og dro hjem tidlig fra føden sist for å gi han smukk hjemme. Men denne gangen tok jeg med i fødebagen. Men jeg er trygg på produksjonen min og denne gangen var det også en sugegutt.Hvor lang tid før dere startet med det? Vet at ammingen skal være etablert, men her bruker lillemann meg som smokk![]()