Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Er vist det, men er man et sted lenge nok begynner man fort å kjenne igjen de ulike legene og rutinene demsMange "lure" løsninger, ja
Du får slappe av!Trøtt.no !
Ja :/ tressis med sjokolsdesaus ble detKjedelig å være tom for is:-/
Akkurat lagt meg i sofaen nåDu får slappe av!
Hvert en lang dag har jeg skjønt!
Hva skjer?Heisann dere ! Jeg har vært veldig fraværende, men det har sine grunner ! Håper det løsner snart. Ellers feirer jeg 2 års bryllups Dag med mannen i dag![]()
2 timer søvn hver natt og 6 dager arbeids ukaHva skjer?
Er vist det, men er man et sted lenge nok begynner man fort å kjenne igjen de ulike legene og rutinene dems
Blir litt at jaja da ringer vi han igjen![]()
Det var lite søvn2 timer søvn hver natt og 6 dager arbeids uka
Huff ja er de ogsåVeldig greit at dere driver sånn.
Jeg er mer vant til apoteker hvor det medfører "du må gå tilbake til legen og få avklart...."
kondolerer <3Ta vare på hverandre i dag, i morra kan det være for sent. I dag døde søsteren til pappa. Ei vi hadde lite kontakt med, kun annenhver jul. Men trist er det. Derfor håper jeg alle og enhver kan bruke et sekund på å tenke over hvem de er glad i og fortelle dem det. Det er alltid godt å føle at man ikke er alene.
Herlige farger!!Vis vedlegget 180019
Vis vedlegget 180020
Matchende lillebror og
Vis vedlegget 180021
Storesøster![]()
Hun fikk også denne
Vis vedlegget 180022
Nå har hun nok kjoler og shorts/tights for sommeren![]()
Gååleggdeg.comTrøtt.no !
Koselig å se deg igjenHeisann dere ! Jeg har vært veldig fraværende, men det har sine grunner ! Håper det løsner snart. Ellers feirer jeg 2 års bryllups Dag med mannen i dag![]()
Ikke santHerlige farger!!
Hadde det vært i Norge hadde jeg sagt "vi kan jo bytte plass så skal vi se hvor lett dette er"Litt mer styr i sikkerhetskontrollen der jahåper du ga ham "blikket"!
![]()