Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Kan sikkert ta på meg å være lagleder, så fremt noen forteller meg hva som skal gjøresStår kanskje i en av de andre trådene her det?
Desemberbaby15, det der så jammen godt ut![]()
Her i huset kommer gubben hjem i dag- Jeg har tenkt å fortelle han om hele opplegget og be om hans støtte. Noen av dere snasne damer som har ideer på hvordan han kan bidra? For han setter nok pris på om jeg kommer med konkrete forslag![]()
Supert det Vedfolner!!!Da kan jeg ta på meg å være lagleder, om ingen andre har fryktelig lyst da![]()
Hva skal vi gjøre i morgen? Bare registrere startvekt innen kl 19??
Supert altså!!Da kan jeg ta på meg å være lagleder, om ingen andre har fryktelig lyst da![]()
Trener dere mye?
Supert altså!!
Selv om jeg alltid lurer på hvorfor du har valgt veneflon som nick![]()
Fordi jeg sniker meg inn under huden på folk? Hehe, neida. Vedfolner er en skapning fra norrøn mytologi
Fikk prata med gubben også forøvrig, han skal komme med heiarop, blir med på trilleturer innimellom og skal ikke dra snop i hus i ukedagene.![]()
Så flink du er som har holdt deg uten godisJeg har ikke spist godteri hele uken :-D
Altså, det ble et par boller med sjokolade i på mandag, fordi vi var på farten og trengte mat kjapt. Og det er skikkelig vanskelig å finne sunn mat når man har det travelt. Ellers har jeg drukket varm sjokolade, men det tillater jeg meg å gjøre for å holde det værste søtsuget på avstand. Det er temmelig stor forskjell på en kopp kakao og en pose sjokolade når det kommer til hvor mange kalorier jeg får i meg. Jeg er nemlig flink om jeg bare spiser en halv pose, og får nok i meg ganske mye mer enn mitt dagsbehov da.
I morgen er det veiedag, og jeg er spent!
Hadde gått opp litt etter påmeldingen, og hååååååper at jeg er på vei ned igjen. Jeg føler at magen er ørlite slappere enn tidligere. Om jeg husker det så skal jeg ta opp målebåndet mitt og ta magemål også. Og kanskje over puppene også. Ingen vits i å måle lårene, for jeg har en del muskler der og ef igrunn fornøyd. Men kanskje jeg gjør det likevel og får med rumpa, for den liker jeg ikke.
Hvordan går det med dere andre? Er dere klare til krig?
Supert at du tar på deg rollen som lagleder <3Da kan jeg ta på meg å være lagleder, om ingen andre har fryktelig lyst da![]()
Me 2Jeg er veldig klar for krig![]()
Jeg kommer til å prøve trille 3-4 turer i uka med snupp. Har mye kroppsplager, så kommer til å ha hovedfokus på å endre kostholdetTrener dere mye?
Så bra at gubben støtter degFordi jeg sniker meg inn under huden på folk? Hehe, neida. Vedfolner er en skapning fra norrøn mytologi
Fikk prata med gubben også forøvrig, han skal komme med heiarop, blir med på trilleturer innimellom og skal ikke dra snop i hus i ukedagene.![]()