Hvordan har kostholdet ditt vært denne ganga, i forhold til de to andre? Det var jo veldig kjipt!Det hjalp meg masse med de to første, men ikke denne gangen. Har gått opp i vekt
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Hvordan har kostholdet ditt vært denne ganga, i forhold til de to andre? Det var jo veldig kjipt!Det hjalp meg masse med de to første, men ikke denne gangen. Har gått opp i vekt
Trenger nok en liten jumpstart om ikke annet.Så spennendehjernen virker nok utmerket
![]()
Skjønner jeg godt! Synes det er dumt at det er så stort ammepress. Jeg ammet de to første. Ammingen kom fint i gang med nr tre, men måtte gi henne flaske i 24 timer for å måle hvor mye hun drakk. Etter det klarte hun ikke å die. Det var fryktelig stress og jeg følte meg skikkelig mislykketJepp. Hvis ikke så vet jeg jo at babyer overlever på mme også, så krise er det uansett ikke. Vil bare gjerne få det til.![]()
Haha, er bare bra å være litt rar!Eller bare rar![]()
Skjønner ikke den..Ja, DET syns jeg er utrolig! :O
Satt just og tenkte på det samme. Ut å lufte meg litt i skogen, så begynne på middagen etterhvert.Ja, det er det
Men må vel spare det til ikveld.. Kanskje man skal få gang på denne dagen snart, har jo såvidt spist frokost![]()
Tror det har vært noenlunde det samme, men har vært i mye mindre aktivitet denne gangen.Hvordan har kostholdet ditt vært denne ganga, i forhold til de to andre? Det var jo veldig kjipt!
Tror du vil bli positivt overrasket. Du har blitt noen år eldre og lært mye på de åreneTrenger nok en liten jumpstart om ikke annet.![]()
Ja, jeg fikk komplett sjokk når jeg ikke fikk til ammingen med første. Var bare 20 år, og ingen hadde fortalt meg at det kunne bli et problem... Trodde det skulle være det enkleste, mest naturlige i verden. Så kræsjlanda litt der, kan du si!Skjønner jeg godt! Synes det er dumt at det er så stort ammepress. Jeg ammet de to første. Ammingen kom fint i gang med nr tre, men måtte gi henne flaske i 24 timer for å måle hvor mye hun drakk. Etter det klarte hun ikke å die. Det var fryktelig stress og jeg følte meg skikkelig mislykketBrukte over en uke med masse skriking og tårer før vi fikk igang ammingen igjen.
noen må jo være det, ogHaha, er bare bra å være litt rar!![]()
Satser på det! Grugleder meg!Tror du vil bli positivt overrasket. Du har blitt noen år eldre og lært mye på de årene![]()
Huff! Håper det går lettere denne gangen!Ja, jeg fikk komplett sjokk når jeg ikke fikk til ammingen med første. Var bare 20 år, og ingen hadde fortalt meg at det kunne bli et problem... Trodde det skulle være det enkleste, mest naturlige i verden. Så kræsjlanda litt der, kan du si!
Denne ganga er jeg mer forberedt. Kommer nok ikke til å drive å pumpe så lenge som jeg gjorde sist, hvis det samme skjer igjen. Har lavere grense nå for å gå over på mme. Var jo helt totalt utslitt på slutten, gråt hver gang jeg pumpa, gråt hver gang jeg ga henne flaske, gråt hver gang jeg prøvde å få henne til å die. Hadde nok vært en mye bedre start for oss begge, hvis jeg hadde "gitt opp" litt raskere.
Okay, spiller vel kanskje inn litt det og ja! Kjipt uansett.Tror det har vært noenlunde det samme, men har vært i mye mindre aktivitet denne gangen.
Takk, det håper jeg og!Huff! Håper det går lettere denne gangen!
Jeg har troenSatser på det! Grugleder meg!![]()
Absolutt. Dette har jeg jo faktisk valgt selv. Og er privat, så må betale selv og. Er en motivasjon i seg selv.Jeg har troenmotivasjonen er sikkert mye bedre og
![]()
Ja, det er min egen feilOkay, spiller vel kanskje inn litt det og ja! Kjipt uansett.
Satt just og tenkte på det samme. Ut å lufte meg litt i skogen, så begynne på middagen etterhvert.ble jo plutselig langt på dag!
Ja, si detHva skal man ha til middag idag daaa?![]()