Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Går hun?Huff, ble enda mer forvirret nåmå vell gå se i butikk
![]()
hun går og løperGår hun?
Da storesøster fikk sine første vintersko var hun ett par mnd yngre enn våre små er nå. Hun kunne ikke gå. Ble derfor anbefalt superfit sine vintersko, de er kjempelette på foten. Så ville sjekket de ut![]()
Istedenfor vanlige gummistøvler ville jeg da kjøpt Dock boot. De er varmere og skal holde varmen ned på minustallet(husker ikke helt hvor mye). Mange som bruker det istedenfor vintersko her vi bor. Men her er det sjelden snøen ligger på vinterstid, mest slaps og regn.hun går og løper![]()
hun har et par sommersko og går veldig stødig i de, har også crogs(?), selskinnsko, sameladder, reimaposer og stonz. men ser for meg hun trenger noe mer vintetaktig sko som tåler vann Evt Støvler. Aner egentlig ikke hvilke man bør ha.
Ja, de dock boots var kjempe fine, Takk for tipsIstedenfor vanlige gummistøvler ville jeg da kjøpt Dock boot. De er varmere og skal holde varmen ned på minustallet(husker ikke helt hvor mye). Mange som bruker det istedenfor vintersko her vi bor. Men her er det sjelden snøen ligger på vinterstid, mest slaps og regn.
Evt ett par vintersko i tillegg som superfit e.l.
Høres lurt utJa, de dock boots var kjempe fine, Takk for tipsOm de går ned i -5 behøver hun kanskje bare de til å begynne med nå. når det er kaldere kan hun bruke selskinnskoene eller sameladdene.