skal dere se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jonathan`s mamma

Gift med forumet
heia... skal dere se big brother da????? 
jeg synes det er sååå genialt!!!!  morsomt og se alle de som driter seg ut
 
Jeg skal ikke se...
 
syns det er utrolig teit og masete program hvor alle prater i kjeften på hverandre[:'(]... Har ikke fulgt med på flere år jeg.. Så den første.
 
Jeg vurderer å se på det, men det har jo blitt så siiiiiiiiiinnsykt dårlig de siste gangene.
Var moro når Ramsy og Rodney var der synes jeg.. Lars Joakim og den gamle gjengen [:)]
 
Nix....er dritlei hele konseptet!!....men det blir vell til at det står på da....[:)]
 
blir nok å stikke innom der ja...
klarer ikke holde meg unna,dessuten er det jo ikke så mye å se på tv
 
skal ikke se nei, holdt med første gang da dem sende det.
 
[:o]jeg drar meg heller etter håret opp i skogen og skyter meg i bakhodet en og se den dritten er så utrolig at de sender en sesong til??? rett og slett så dårlig at tore på sporet blir en hit i forhold..
 
ORIGINAL: louis2

[:o]jeg drar meg heller etter håret opp i skogen og skyter meg i bakhodet en og se den dritten er så utrolig at de sender en sesong til??? rett og slett så dårlig at tore på sporet blir en hit i forhold..

 
Ha ha ha.. du er morsom!!! Jeg er helt enig!!
 
Tror ikke jeg gidder å se. Så første sesongen for noen år siden, men synes det er det samme som skjer hele tiden, hvilket er kjedelig. I år skal en fra samme årskullet som jeg gikk på videregående delta, og han er megakvalm (slik jeg husker ham hvertfall), så holder meg laaangt unna TVN i år [&:]
 
[:D] hørte hun rikslesba på tv i sted som mente at man trenger et programm som bb?? ehh tror ungdommer klarer og lære seg og pule spy og slåss uten at hun tante grusom skal stå og heie det frem på tv..  nei bb har tapt seg noe helt sinnsykt.. [:-]
 
Dårlige pornofilmer du har da[8D]

ORIGINAL: chello

om jeg gidder å se den dritten? Nei.. vist jeg vil se masete folk som drikker og har sex setter jeg heller på en dårlig pornofilm....[:'(][:'(][:'(]


 
jeg er IKKE bigbrother-fan!! såg kun første sesongen og det holdt for meg.har så vanskelig for å se på folk drite seg ut på tv.har store problemer med å se IDOL også...[8|]
 
Blir vel til å se hvem som skal værme og kun det.
Såg ikke så mye i fjord heller er dritt lei.
 
Skal nok se i dag, men om jeg følger med videre er en annen sak.. tvilsomt. Utrolig lei reality nå, synes nesten ikke det er annet på tv!!! BB var artig 1. gangen, men siden ble det bare gørr... håper det er noen skrullinger med i denne omgang som kan gjøre det litt artigere!!
 
Ser ikke på det fast men jeg må liksom titte innom en gang i blandt![:D]
 
Ser på det nå
 
jeg skal heller ikke se..
 
Back
Topp